• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o przywrócenie tytułu i folwarków oraz nadanie lenna
#1
Information 
Szanowny Panie Prezydencie,

opierając się o informacje zawarte w tym wątku, zwracam się uprzejmą prośbą o przywrócenie nadanych mi niegdyś folwarków oraz tytułu Lorda/Sekretarza Generalnego/Wezyra.

Wnoszę również, po uprzednim przywróceniu folwarków oraz tytułu, o nadanie mi lenna w postaci Anatolii Brodryjskiej, gdzie jako ostatni legalnie wybrany Prezydent Brodrii będę mógł ustanowić instytucje zajmujące się utrzymywaniem pamięci o Brodrii oraz kultywowaniem jej tradycji. Przywrócenie Anatolii Brodryjskiej będzie bardzo korzystne dla Bialenii i zwiększy jej różnorodność.

Udało mi się znaleźć mapę Anatolii z zaznaczoną Anatolią Brodryjską, stąd wnoszę o wyznaczenie granic lenna według granic wskazanych na mapie.

https://imgur.com/v7y93B0

Z wyrazami szacunku,
(-) Iwan Pietrow
#2
Jaśnie Wielmożny Lordzie,

Niniejszym przywracam utracone folwarki oraz po ich zsumowaniu nadaję tytuł szlachecki Lorda.
Postanawiam również o nadaniu Jaśnie Wielmożnemu lenna w Anatolii Brodryjskiej. Zaznaczam jednak, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, że decyzja moja nie jest głosem w sporze o legalność władzy brodryjskiej, bowiem w kwestii tej Bialenia pozostaje neutralna.
Łączę wyrazy szacunku,
Prezydent Swarzewski.
#3
Szanowny Panie Prezydencie,

serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku. Rozumiem, że władze bialeńskie nie chcą angażować się spór, który powstał wewnątrz Brodrii. Wnioskując o nadanie mi lenna w postaci Anatolii Brodryjskiej, nie kierowałem się chęcią włączenia Bialenii w spór brodryjsko-brodryjski. To zupełnie inna bajka, o której zresztą nie warto wspominać.

Rozwijając Anatolię Brodryjską będę chciał przede wszystkim skupić się na zachowaniu pamięć o Brodrii, jej historii oraz tradycjach. Brodria na to zasługuje.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości