• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o przywrócenie tytułu i folwarków oraz nadanie lenna
Information 
Szanowny Panie Prezydencie,

opierając się o informacje zawarte w tym wątku, zwracam się uprzejmą prośbą o przywrócenie nadanych mi niegdyś folwarków oraz tytułu Lorda/Sekretarza Generalnego/Wezyra.

Wnoszę również, po uprzednim przywróceniu folwarków oraz tytułu, o nadanie mi lenna w postaci Anatolii Brodryjskiej, gdzie jako ostatni legalnie wybrany Prezydent Brodrii będę mógł ustanowić instytucje zajmujące się utrzymywaniem pamięci o Brodrii oraz kultywowaniem jej tradycji. Przywrócenie Anatolii Brodryjskiej będzie bardzo korzystne dla Bialenii i zwiększy jej różnorodność.

Udało mi się znaleźć mapę Anatolii z zaznaczoną Anatolią Brodryjską, stąd wnoszę o wyznaczenie granic lenna według granic wskazanych na mapie.

https://imgur.com/v7y93B0

Z wyrazami szacunku,
(-) Iwan Pietrow
Jaśnie Wielmożny Lordzie,

Niniejszym przywracam utracone folwarki oraz po ich zsumowaniu nadaję tytuł szlachecki Lorda.
Postanawiam również o nadaniu Jaśnie Wielmożnemu lenna w Anatolii Brodryjskiej. Zaznaczam jednak, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień, że decyzja moja nie jest głosem w sporze o legalność władzy brodryjskiej, bowiem w kwestii tej Bialenia pozostaje neutralna.
Łączę wyrazy szacunku,
Prezydent Swarzewski.
Szanowny Panie Prezydencie,

serdecznie dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku. Rozumiem, że władze bialeńskie nie chcą angażować się spór, który powstał wewnątrz Brodrii. Wnioskując o nadanie mi lenna w postaci Anatolii Brodryjskiej, nie kierowałem się chęcią włączenia Bialenii w spór brodryjsko-brodryjski. To zupełnie inna bajka, o której zresztą nie warto wspominać.

Rozwijając Anatolię Brodryjską będę chciał przede wszystkim skupić się na zachowaniu pamięć o Brodrii, jej historii oraz tradycjach. Brodria na to zasługuje.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości