• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sezon "50" MUP
Nowy sezon czas zacząć!
W dniu dzisiejszym ruszamy z jubileuszowym, pięćdziesiątym sezonem MUP. Wydarzenie to jest olbrzymie jak na skalę mikroświata. Nie raz i nie dwa udowadnialiśmy, że to sport właśnie, a szczególnie piłka nożna łączy ludzi. 
Przejdźmy jednak do clu mojego wywodu. 

Zgodnie z zapowiedzią, liga będzie podzielona na dwie dywizję, ale dodatkowo zagramy puchar. 
Pierwsze spotkania ligowe odbędą się 30 stycznia, a ostatnie 31 maja. Będzie to długi i spokojny sezon, ale nie mniej emocjonujący, gdyż w marcu, a dokładnie 3 dnia tego miesiąca zaczniemy Puchar "Pięćdziesiątki". Rozgrywki o to trofeum zakończą się 5 maja. Dodam także, że w początkowej fazie zespoły są zostaną rozstawione, ale od ćwierćfinałów decydować już będzie los.
Pragnę także powitać reprezentację Felencji i "odnowioną" Voxlandu, jako nowe zespoły. Niestety pożegnaliśmy się z Loardią, Turetią i Muratyką. Mamy więc 18 ekip, które będą walczyć o dwa trofea.

Ostatnimi czasy integracja mikronacyjna doprowadziła do tego, że zwycięzcy w przeróżnych zawodach otrzymują małe upominki realne. Tak też było w poprzednim sezonie podczas świetnie zorganizowanych Mistrzostw Mikorświata, czy jak kto woli V-Mundialu w Leocji.
Pierwsza czwórka, a w zasadzie "3", bo trener czwartej ekipy zrezygnował z nagrody, otrzymała bony upominkowe (jeden nadal w fazie realizacji). Dostałem także propozycję żeby także i w tym sezonie, by zwiększyć rywalizację zbierać fundusze na nagrody. Nie ma co ukrywać, że pomysł ma moje poparcie, a liczę, że i odzew będzie spory. Jeśli masz wolną "dyszkę" i chcesz nagrodzić trenerów za ich wkład w zabawę w naszym zamkniętym gronie, wspomóż. Wink 
W zależności od zebranej kwoty na koniec sezonu przekażę je oczywiście według ściśle określonego podziału.

Tylesłowem wstępu. Grajmy i bawmy sie dobrze!

Podział na Dywizje wyglada nastepujaco:
DYWIZJA A:
Austro-Wegry
Baridas
Dreamland
Hasseland
Leocja
Sclavinia
Starosarmacja
Teutonia
Trizondal

DYWIZJA B
Bialenia
Cesarstwo Niemieckie
Felencja
Skarland
Slawonia
Voxland
Wandystan
Westland
Winkulia
Heinz-Werner Grüner

[Obrazek: 1017.png] 
A ile my mamy dywizji?
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_24_01_22_10_20_22.png]
[Obrazek: 1018.png]
Kto obecnie kieruje bialeńską reprezentacją? Thomas? Karol?
Wiceprezydent, ajatollah, profesor, zbrodniarz wojenny.
(21-01-2022 17:06)Ametyst Faradobus napisał(a): A ile my mamy dywizji?
12 liniowych, dwie OT i dwa zgrupowania OT jako ekwiwament kolejnych dwóch dywizji... nie liczę gwardii, bo jak tak to ja mam kolejną "Lisewską".

Nie wspominam, że ta "dywizja" w sporcie to wynik jakiegoś "nowomodnego" stosowania słów angielskojęzycznych, zamiast używania ich polskich odpowiedników.
Ronon Dex
Marszałek Wielki w stanie spoczynku
Katechon - Prefekt Departamentu Lisewskiego, Posiadacz Lenna Razorno i Zarządca Lenna Lisendorff
Generał-gubernator Nan Di (terytorium zależne Brodrii)

[Obrazek: 3_21_02_22_6_18_27.png]
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Andrzej Płatonowicz Ordyński
(21-01-2022 17:08)Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a): Kto obecnie kieruje bialeńską reprezentacją? Thomas? Karol?
Thomas von Lisendorff
Heinz-Werner Grüner

A tak z ciekawości, kiedy ostatnio się zalogował?
Służę pomocą. 11 stycznia
Heinz-Werner Grüner

Czyli można powiedzieć, że reprezentacja jeszcze jakoś dycha. Wink
Dycha, dycha. Teraz nowy sezon, to i nowy duch w zespole. Mam nadzieję. Wink
Heinz-Werner Grüner

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
Wybaczcie moją nieobecność.
Już wracam na swoje miejsce.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
carewicz brodryjski 
Grand Lisendorff 
Admirał MW SZ RB 
 Prezes BZS