• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezydent Przyszłości - program wyborczy Tymoteusza Piechoty
Wink 
Prezydent Przyszłości - program wyborczy Tymoteusza Piechoty na Elekcję Prezydencką

Na Placu Zielonym zebrał się około tysięczny tłum, który czekał na pojawienie się Tymoteusza Piechoty, który przedstawi swój program wyborczy na najbliższą Elekcję Prezydencką. Nagle na Plac Zielony przyjechała limuzyna, z której wysiadł Tymoteusz Piechota. Ludzie wiwatowali na jego cześc, a sam Tymoteusz Piechota otrzymał od nich liczne podarki i kwiaty, nagle Tymoteusz Piechota rozpoczął przemówienie. 

Drodzy Bialeńczycy! 

Postanowiłem kandydować na Elekcję Prezydencką, z związku z tym przedstawiam swój program wyborczy, który będzie obszerny, ale mam nadzieję że ludziom się spodoba. 

Pierwszym moim krokiem będzie kontynuacja rozmów o przyszłość Dżamahiriji Bialeńskiej, która jest wogóla nieaktywna. Dżamahirija była pozostałością klimatu, który panował w pierwszych latach Bialenii. Może uda się porozmawiać z Rononem Dex, który jest Burmistrzem Bengazi, ale będę liczył na powrót Aliego, Akrypy oraz Feliksa. 

Chcę się też zająć kwestią Ahary i Fjary, o te wyspy toczą się rozmowy na Forum Obywatelskim, według mnie ten teren przekształci się w teren wojskowy, mam nadzieję że spotka się to aprobatą Ronona, który przecież jest Marszałkiem SZ Bialenii. 

Będę prowadzić dobrą i rozsądną politykę zagraniczną, mam w planach bardzo dużo wizyt zagranicznych, oraz może nawiążemy stosunki dyplomatyczne z innymi krajami. Martwi mnie brak naszych ambasadorów w niektórych krajach, które uznajemy, postaram się ich powołać. 

Mam także w planach zorganizować następny Szczyt Integracji Nordackiej i dopilnuję, żeby się odbył w Wolnogradzie. Skupimy się na temacie wspólnego forum Rady Państw Nordaty. Rada Państw Nordaty jest jak jakieś Nordackie ONZ i UE, mam nadzieję że ten Szczyt odbędzie się w marcu. 

Chcę też zorganizować rocznicę Powstania Marcowego, obchody będą kameralne, a planuję pozapraszać przedstawicieli innych państw, mam nadzieję że ktoś będzie chętny do zrobienia zaproszeń, ale jeszcze poruszę ten temat w osobnym wątku.
[-] 3 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Andrzej Płatonowicz Ordyński, Karol Medycejski
Życzę powodzenia w elekcji i gratuluję sensownego programu wyborczego!

Mam tylko jedną drobną uwagę.
(22-01-2022 21:30)Tymoteusz Piechota napisał(a): Chcę też zorganizować rocznicę Powstania Marcowego, obchody będą kameralne
Ze względu na to, że to okrągła, dziesiąta rocznica, chciałbym, by obchody w miarę możliwości nie były kameralne, lecz tak huczne, jak tylko się da. Wink Następna taka okazja do świętowania trafi się dopiero pod za półtora roku, w 10. rocznicę RB.
Wiceprezydent, ajatollah, profesor, zbrodniarz wojenny.
Oczywiście, obchody będą huczne.
A zaprosicie na nie Arkadiusza Maksymiliana?
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Ametyst Faradobus, Andrzej Płatonowicz Ordyński
Możemy.
(22-01-2022 23:31)Joahim-von-R napisał(a): A zaprosicie na nie Arkadiusza Maksymiliana?
To jak prezydent Niemiec na Dniu Pobiedy. Big Grin
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Tymoteusz Dostojewski
(23-01-2022 08:53)Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a):
(22-01-2022 23:31)Joahim-von-R napisał(a): A zaprosicie na nie Arkadiusza Maksymiliana?

I tak dla mnie bardziej logiczne niż udział Francji w gronie sygnatariuszy kapitulacji III Rzeszy.
 prof. dr net. mgr gen. bryg. rez.
Ametyst Faradobus

Minister Spraw Zagranicznych i były Prezydent Republiki Bialeńskiej
W Rzeszy Bialeńskiej Lew Wolnogradu, Sułtan Faradobaju i Wielki Kniaź Jaruzelimy,
zaś z woli Ludu Szlacheckiego Bardzo Spaniały Król Hirschbergii i Weerlandu Etc.
[Obrazek: 85_24_01_22_10_20_22.png]
[Obrazek: 1018.png]
(23-01-2022 08:53)Andrzej Płatonowicz Ordyński napisał(a):

Przynajmniej byłoby zabawnie.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
Gdyby tak jeszcze pogratulował wspólnej walki z monarchofaszyzmem... Wink Ale to musiałby być Leninem, a jest chyba kolejnym Mikołajem.
To może seria pytań do kandydata (podobne zadam Iwanowi, jak się zgłosi):
1. Jaka jest wizja polityki zagranicznej Kandydata? Czy będziemy prowadzili politykę szczególnej współpracy z jakimiś państwami, czy będziemy prowadzić politykę równowagi?
2. Czy Kandydat uważa, że obecny ustrój Bialenii jest optymalny, czy też będzie dążył do jakichś większych zmian prawnych?
3. Jakie są plany Kandydata odnośnie składu Gabinetu?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości