• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialeński NASCAR? wyścigi?
#1
Chciałbym was zaprosić do wyścigów NASCAR, które bym organizował. Zdaję sobie sprawę że z minimum 12 chętnymi może być problem, dlatego zamiast jako kierowca, chętni będą brać udział jako menadżerowie zespołu, tym samym ilość chętnych może być mniejsza. Jednak po kolei, o co mu chodzi, jakie NASCAR? Już tłumaczę:
NASCAR to są owalne wyścigi samochodów seryjnych(choć późniejsze generacje mają niewiele wspólnego z samochodami seryjnymi). Ogółem bierze w nich udział dość dużo zespołów samochodowych i jeszcze więcej kierowców. Ścigają się wokół toru owalnego i zazwyczaj trwa to kilkadziesiąt okrążeń minimum(maksymalnie, może to wynosić nawet lekko ponad 200 okrążeń). Oczywiście, ze względu na taką ilość okrążeń, normalną rzeczą jest że zjeżdżają przynajmniej 1 raz do pit-stopu. Ponadto wszystko zależy od kierowcy oraz zespołu mechaników. To tak w skrócie.

Teraz pytanie do was. Ilu jest zainteresowanych, czy chcecie brać większy udział niż tylko patrzenie się na kierowców i ich osiągnięcia? I od którego roku chcielibyście zacząć? Samochodami od początku powstania NASCAR, lata 70 czy jednak nowocześniejsze czasy?

Zapraszam do dyskusji. Jak będzie minimum 4 chętnych, to można coś działać w tym kierunku.
Po prostu Eustachy Playstation.
#2
Wchodzę, na autkach się nie znam więc się nie wypowiem. Galacticos Motor Team brzmi dumnie!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
#3
Dobrze, zapiszę sobie panią do udziału w NASCAR.

Ponadto jeśli chętnych będzie tylko 3, to mogę jeszcze jako 4 dołączyć, to taka informacja dodatkowa. Więc wystarczy że minimum będzie 3 chętne osoby(jest już jedna, a jest to Maria von Primisz). Oczywiście zgłaszać się może więcej osób i od 4 chętnych zwyż, to nie biorę bezpośrednio udziału(nie jako menadżer zespołu, ale tylko jako komentator i organizator Bialeńskiego NASCAR).
Po prostu Eustachy Playstation.
#4
Ja też wchodzę. ^^ Co powiesz na zbudowanie stadionu do tego właśnie np. w Topolnie?
Ja sama NASCAR lubię z automatów Arcade segi i portów na Saturna (Daytona <3 ).
Fajnie, że sport się w RB rozwija. :3
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
#5
Ale to w jakiejś gierce jest? Co należy nabyć?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
#6
Zależy. Posiadam 1 grę NASCAR, jednak chce sprawdzić jej działanie i jak to by wyglądało. Jeśli się nie uda, to wtedy będzie ona odbywać się narracyjnie+program losowości(tak kiedyś prowadziłem 5 sezonów w NASCAR na forum pewnej gry przeglądarkowej, gdzie rekord mój uzbierania uczestników to było 21 chętnych uczestników[w 4 sezonie]).

Oczywiście za wczasu piszę, że jednak jakby ktoś chciał się ścigać samochodami NASCAR z starszej epoki, to ta gra odpada pod tym względem i wtedy wchodzi tylko i wyłącznie narracja+losowość.

Oczywiście jeśli chcecie mieć wpływ na grę, to jak najbardziej wtedy pobawię się z różnymi sposobami rozgrywki. Jednak to już zależy od was. Póki co jutro sprawdzę grę, jeśli będzie się sprawowała tak jak należy, to można w grze, no chyba że bardzo lubicie starsze samochody wyścigowe, to wtedy od razu przechodzę do narracji+programu losowości.
Po prostu Eustachy Playstation.
#7
Ja najbardziej chciałabym NASCAR z połowy lat 90' bo w niego gram na konsolach. c:
~Imanka Szyizmu, Akrypa Ali Shariati, Teutonka, Neoheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: 8ad789386de5575b3fd47e99a505403aac6e3cd4_00.gif]
#8
Ja osobiście, jako miłośnik samochodów z lat 60', to te bym proponował. Ale oczywiście mogą być też z połowy lat 90', no chyba że spotkalibyśmy w połowie i by pochodziły z tak początku lat 80'? A jak mają być historyczne, to wejdzie w to tylko narracja+program losowy.

Pozostaje w dalszym ciągu pytanie-czy chcecie mieć w tym jakiś większy udział prócz samego uczestnictwa?
Po prostu Eustachy Playstation.
#9
OK. Sprawdź grę... właśnie sprawdziłem, że ze starych czasów gdy sporo grywałem mam całkiem niezłą kierownicę i pedały. Daj znać co kupić i możemy się pobawić w bialeńskie wyścigi samochodowe.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
#10
W weekend, sprawdzę opcję multiplayer. Jak będzie wszystko dobrze działać, to wtedy wam dać znać, ale z góry upominam że będą to nowoczesne pojazdy(choć różne kategorie). A jeśli nie, to tak jak pisałem, zostaje opcja z narracją+losowością+(jakbyście byli zainteresowani jak z grą się nie uda)wkład własny(np.wybór opon, rodzaj silnika itd.).
Po prostu Eustachy Playstation.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości