• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialeński NASCAR? wyścigi?
Chciałbym was zaprosić do wyścigów NASCAR, które bym organizował. Zdaję sobie sprawę że z minimum 12 chętnymi może być problem, dlatego zamiast jako kierowca, chętni będą brać udział jako menadżerowie zespołu, tym samym ilość chętnych może być mniejsza. Jednak po kolei, o co mu chodzi, jakie NASCAR? Już tłumaczę:
NASCAR to są owalne wyścigi samochodów seryjnych(choć późniejsze generacje mają niewiele wspólnego z samochodami seryjnymi). Ogółem bierze w nich udział dość dużo zespołów samochodowych i jeszcze więcej kierowców. Ścigają się wokół toru owalnego i zazwyczaj trwa to kilkadziesiąt okrążeń minimum(maksymalnie, może to wynosić nawet lekko ponad 200 okrążeń). Oczywiście, ze względu na taką ilość okrążeń, normalną rzeczą jest że zjeżdżają przynajmniej 1 raz do pit-stopu. Ponadto wszystko zależy od kierowcy oraz zespołu mechaników. To tak w skrócie.

Teraz pytanie do was. Ilu jest zainteresowanych, czy chcecie brać większy udział niż tylko patrzenie się na kierowców i ich osiągnięcia? I od którego roku chcielibyście zacząć? Samochodami od początku powstania NASCAR, lata 70 czy jednak nowocześniejsze czasy?

Zapraszam do dyskusji. Jak będzie minimum 4 chętnych, to można coś działać w tym kierunku.
Leszek Roskohard Pawłowicz

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Brodrii(Mieszkaniec Autonomicznej Republiki Noklezji). Lider Partii VPPS, Prezes Przedsiębiorstwa Fabryki Produkcji Maszyn Rolniczych ,,Wesoły Leszek", Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, aktywny działacz sportowy.
Wchodzę, na autkach się nie znam więc się nie wypowiem. Galacticos Motor Team brzmi dumnie!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
Dobrze, zapiszę sobie panią do udziału w NASCAR.

Ponadto jeśli chętnych będzie tylko 3, to mogę jeszcze jako 4 dołączyć, to taka informacja dodatkowa. Więc wystarczy że minimum będzie 3 chętne osoby(jest już jedna, a jest to Maria von Primisz). Oczywiście zgłaszać się może więcej osób i od 4 chętnych zwyż, to nie biorę bezpośrednio udziału(nie jako menadżer zespołu, ale tylko jako komentator i organizator Bialeńskiego NASCAR).

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Brodrii(Mieszkaniec Autonomicznej Republiki Noklezji). Lider Partii VPPS, Prezes Przedsiębiorstwa Fabryki Produkcji Maszyn Rolniczych ,,Wesoły Leszek", Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, aktywny działacz sportowy.
Ja też wchodzę. ^^ Co powiesz na zbudowanie stadionu do tego właśnie np. w Topolnie?
Ja sama NASCAR lubię z automatów Arcade segi i portów na Saturna (Daytona <3 ).
Fajnie, że sport się w RB rozwija. :3
(-) Akrypa

Ale to w jakiejś gierce jest? Co należy nabyć?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Zależy. Posiadam 1 grę NASCAR, jednak chce sprawdzić jej działanie i jak to by wyglądało. Jeśli się nie uda, to wtedy będzie ona odbywać się narracyjnie+program losowości(tak kiedyś prowadziłem 5 sezonów w NASCAR na forum pewnej gry przeglądarkowej, gdzie rekord mój uzbierania uczestników to było 21 chętnych uczestników[w 4 sezonie]).

Oczywiście za wczasu piszę, że jednak jakby ktoś chciał się ścigać samochodami NASCAR z starszej epoki, to ta gra odpada pod tym względem i wtedy wchodzi tylko i wyłącznie narracja+losowość.

Oczywiście jeśli chcecie mieć wpływ na grę, to jak najbardziej wtedy pobawię się z różnymi sposobami rozgrywki. Jednak to już zależy od was. Póki co jutro sprawdzę grę, jeśli będzie się sprawowała tak jak należy, to można w grze, no chyba że bardzo lubicie starsze samochody wyścigowe, to wtedy od razu przechodzę do narracji+programu losowości.

Ja najbardziej chciałabym NASCAR z połowy lat 90' bo w niego gram na konsolach. c:
(-) Akrypa

Ja osobiście, jako miłośnik samochodów z lat 60', to te bym proponował. Ale oczywiście mogą być też z połowy lat 90', no chyba że spotkalibyśmy w połowie i by pochodziły z tak początku lat 80'? A jak mają być historyczne, to wejdzie w to tylko narracja+program losowy.

Pozostaje w dalszym ciągu pytanie-czy chcecie mieć w tym jakiś większy udział prócz samego uczestnictwa?

OK. Sprawdź grę... właśnie sprawdziłem, że ze starych czasów gdy sporo grywałem mam całkiem niezłą kierownicę i pedały. Daj znać co kupić i możemy się pobawić w bialeńskie wyścigi samochodowe.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
W weekend, sprawdzę opcję multiplayer. Jak będzie wszystko dobrze działać, to wtedy wam dać znać, ale z góry upominam że będą to nowoczesne pojazdy(choć różne kategorie). A jeśli nie, to tak jak pisałem, zostaje opcja z narracją+losowością+(jakbyście byli zainteresowani jak z grą się nie uda)wkład własny(np.wybór opon, rodzaj silnika itd.).

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości