• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialeński NASCAR? wyścigi?
Samochód to samochód... nowoczesny czy "oldskulowy" - w sumie bez większego znaczenia. Tylko wybierz gierkę, która jest w miarę dostępna.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: UGrVBjc.png] [Obrazek: YF1wTjf.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • MvP
Pierw jednak sprawdzę, czy multiplayer działa jak powinien i czy nie będzie z nim żadnych problemów. Oczywiście jak coś jutro w nocy jakoś dam wam znać. Póki co dziś tylko na singlu się skupiałem.
Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii i Baridasu. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Bialenii(Mieszkaniec prowincji Dżamahiriji Bialeńskiej). Burmistrz Topolna, Student Uniwersytetu Bialeńskiego(wydział wojskowy) i aktywny działacz sportowy.
Dobra ustawienia na multiplayerze są na tyle dziwne, że nie miałem jak sprawdzić jak można się ścigać na nim...

Ponadto co do gry, to NASCAR Heat 2 posiadam, ale oczywiście ona kosztuje. Jednak myślę że jednak w formie narracyjno-losowej będzie.

Co do okresu, jako że jedna osoba za samochodami z lat 90', a ja z lat 60', to zrobię losowanie od którego sezonu ma się zacząć, a losowanie będą 1960-1999.

Jeśli oczywiście Ronon dalej jesteś chętny, to ciebie wpiszę i myślę że na początek tak możemy już startować, chyba że jest jeszcze ktoś chętny? Co do losowania odbędzie się ono prawdopodobnie jutro i tym samym do jutra czekam na kolejne zgłoszenia.
Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii i Baridasu. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Bialenii(Mieszkaniec prowincji Dżamahiriji Bialeńskiej). Burmistrz Topolna, Student Uniwersytetu Bialeńskiego(wydział wojskowy) i aktywny działacz sportowy.
Cytat:Ponadto co do gry, to NASCAR Heat 2 posiadam, ale oczywiście ona kosztuje.

Wszystko w realu kosztuje... tylko w v-świecie bywa coś "za darmo". Samo kupno to w moim przypadku żaden problem... o ile jest dostępna w wersji pudełkowej.

W moim przypadku problemem to w tym przypadku będzie, że od pewnego czasu nie wymieniałem komputera stacjonarnego i mój już takich nowych gierek raczej nie uciągnie. Wymianę komputera zaplanowałem sobie na jesień i raczej z powodu jednej gierki tej decyzji nie zmienię.

Z drugiej strony dla niektórych kupno gry za 200 zł tylko do zabawy w RB to może być problem. Może poszukasz czegoś starszego, co jest dzisiaj już dostępne w jakiś "kolekcjach klasyki" i zwykle jest za drobne, a jednocześnie nie trzeba mieć "wypasionego" sprzętu by poprawnie chodziło. W takim przypadku szansa na zebranie "ekipy" jest zdecydowanie wyższa.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: UGrVBjc.png] [Obrazek: YF1wTjf.png]
Z tego co widzę, gry na g2a.com już nie ma.

Co do wersji pudełkowej to niestety, nie mam pojęcia czy jest w Polsce(jak wiemy NASCAR w Polsce jest mało popularne). Nawet jak jest, to pewnie mała ilość egzemplarzy. Co do gry to jest ona z 2017 roku, aczkolwiek nie powinno być problemów z miejscem, nie jest to jakiś super wymagający Wiesiek i waży prawdopodobnie nawet mniej niż paladins(coś między 1,0-2,0 GB będzie mieć ta gra).

Co do kosztów to ja kupywałem ją za około 60zł na g2a.com. Jednak jak pisałem na g2a.com nie ma już tej oferty.

Co do innych gier NASCAR, to niestety ale nie będę kolejnej kupywał, bo niektórzy w realu na coś np.zbierają sobie. Więc opcja innej gry NASCAR odpada.

Więc tak jak pisałem, będę to organizował w sposób narracyjno-losowy.
Więc zapisane osoby to:
-Maria von Primisz
-Akrypa Ali Shariati
-Leszek Roskohard
-Ronon Dex

Ponadto dziś zrobiłem losowanie i wyszło że sezon zaczynamy od:
-rok 1987

http://prntscr.com/nrrvie

Tym samym już niedługo zrobię przygotowania do 1 sezonu NASCAR!
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości