• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Urodziny ukochanej Imanki (Realioza)
Nie wiem gdzie z tym tematem skoro Andrzej nie otworzył Szpitala ofiar realiozy więc zakładam go w DB.

[Obrazek: oHK55cn.png]
Otóż chciałabym zaprosić ludzi z RB którzy mnie lubią na swoje urodziny jakie organizuje 25 maja. Wstępnie zapowiedziały swój pobyt 2 osoby które są z mikronacji a możliwe, że pojawi się także sam Piter Jasiński (najmniej znany z Powstańców Marcowych). W pewnym sensie zapraszam was jako na formę pewnego małego zlotu mikronacyjnego. Oczywiście odbywa się to u mnie w domu w Warszawie więc zaproszenie skierowane głównie do osób z tego miasta (lub okolic patrzę na Polyne) ale jak ktoś taki zawzięty, że z innego miasta przyjedzie to mogę załatwić nocleg. Większość ludzi którzy tam będą to fani kucy i/lub japońszczyzny lub innych form nerdostwa.
Jeśli ktoś naprawdę byłby zainteresowany wpaść po za Marią to szczegóły na priv.
Pozdrawiam. ^^
(-) Imanka Akrypa Ali Shariati, bohaterka Marca 2012, była Premier Republiki
(-) Najwielmożniejsza Minister Kodyfikacji, Prezeska Policji Krajowej
[Obrazek: th?id=OIP.T5l2wtDpIea712SqcmDXTQHaEK&pid=15.1]

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Feliks Spirkin
Niby do Wa-wy mam rzut beretem, albo dwoma, ale tego dnia zjeżdża rodzinka na dzień Matki i jak to ktoś mądry powiedział " Chciałaby dusza do raju, ale ......"
Co do Wa-wy, to ja mam daleko, a dopiero w czerwcu i to też nie jest 100% pewne, że się pojawię. Więc no ja niestety odpadam(co innego jakby było w czerwcu) :/
Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii i Baridasu. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Bialenii(Mieszkaniec prowincji Dżamahiriji Bialeńskiej). Burmistrz Topolna, Student Uniwersytetu Bialeńskiego(wydział wojskowy) i aktywny działacz sportowy.
Marysia potwierdza swój udział i już nie może się doczekać!
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
> 25 maja
> lub okolic patrzę na Polyne

Ech…

25 maja to ja najprawdopodobniej będę w mieście nad Dunajem, nie nad Wisłą, więc raczej przybyć nie będę mogła.

> Większość ludzi którzy tam będą to fani kucy i/lub japońszczyzny

s/najprawdopodobniej/na pewno/
s/raczej//
Wierzę, że przy kolejnej okazji uda się kogoś nowego wyciągnąć. ^^
(-) Imanka Akrypa Ali Shariati, bohaterka Marca 2012, była Premier Republiki
(-) Najwielmożniejsza Minister Kodyfikacji, Prezeska Policji Krajowej
[Obrazek: th?id=OIP.T5l2wtDpIea712SqcmDXTQHaEK&pid=15.1]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości