• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezygnacja Akrypy
Nie będzie to chyba szok jeśli ogłoszę wypisanie się z listy członkowskiej.
Powody są dwa:
- BPD z założenia miała być partią nie tyle ideologiczną co pewnej kultury bycia i wsparcia, co niestety okazało się od momentu dyskusji na temat kont bankowych do postów Ronona na mój temat w zanikach pamięci. nie występuje. Ale na temat całej tej sprawy wypowiem się zapewne w większym poście gdzie przedstawie swoje stanowisko całościowo.
- Drugim powodem w sumie ważniejszym jest plan budowy innego środowiska politycznego razem z Marią i Feliksem co dość prosto oznacza niemożliwość dalszego bycia w obozie BPD.
(-) Akrypa

Rezygnacja przyjęta.

Cytat:BPD z założenia miała być partią nie tyle ideologiczną co pewnej kultury bycia i wsparcia, co niestety okazało się od momentu dyskusji na temat kont bankowych do postów Ronona na mój temat w zanikach pamięci. nie występuje.

Jak masz zamiar "walić focha" za każdym razem, kiedy coś nie idzie po Twojej myśli - to faktycznie współpraca nie ma sensu. Zresztą... jeśli chodzi o te głupotę z kontami bankowymi, to wnoszenia projektów do Parlamentu bez wcześniejszego informowania o takim zamiarze innych członków partii politycznej, której jest się członkiem to raczej faktycznie nie jest czymś co jest w partii mile widziane.

Nie wspominam już nawet o zakulisowym knuciu z zamiarem pozbawienia innych członków partii ich prawowitej własności... Faktycznie nie spełniasz "norm etycznych" by być w BPD.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Och właśnie zauważyłam jakie "miłe" słowa napisałeś tutaj Wielki Kniaziu potem. Mogę podziękować Barłomiejowi bo gdyby nie to, że czytał ten wątek to bym nie zauważyła, że wasza wielmożna kniaziowość do swojego postu dodała wszystko po "Rezygnacja przyjęta"
(-) Akrypa

> Jak masz zamiar "walić focha" za każdym razem, kiedy coś nie idzie po Twojej myśli

Od bierdolta się od mojej mał żonki.

To jest właśnie coś za co ją lubię.
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Akrypa Ali Shariati, MvP
Nie pasuje Akrypo... to przymusu nie ma (partia nie małżeństwo). Nic nie poradzę, że mam uczulenie na fochy - tak w realu, jak i w wirtualu.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Nie pasuje Akrypo... to przymusu nie ma (partia nie małżeństwo).

W małżeństwie też nie było. Tow. Akrypa sama chciała (ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu).
U wolnych ludzi nie ma przymusu w małżeństwie, chociaż może w waszym Lennie Marszałku, Wielki Kniaź aranżuje małżeństwa mieszkańców ale my takich zwyczajów nie praktykujemy.
(-) Akrypa

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • MvP

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości