• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zielony Sztandar
Jakiś czas temu, gdy rozmawialiśmy o przyszłym kształcie suwerennej Bialenii, zaproponowałem stworzenie czasopisma "Zielony Sztandar". Będzie się ono znajdowało na stronie głównej, gdy strona ta zostanie już w pełni przygotowana.
Myślę, że najlepiej będzie, jeśli każdy będzie mógł tam publikować, "Zielony Sztandar" stałby się czymś w rodzaju platformy prasowej. Oprócz tego zamierzam publikować cotygodniowe raporty z bieżących wydarzeń w Bialenii, które przybliżałyby mniej aktywnym Bialeńczykom (w tym imigrantom) oraz gościom z zagranicy, co się u nas dzieje.
Czy ktoś jeszcze "pisze się na pisanie" czegoś w naszej państwowej gazecie? Może raporty z meczów i notowania listy przebojów też będziemy tam zamieszczać?
Chciałbym reaktywować "Bialeński Przegląd Wojskowy"... oczywiście dopiero po zbudowaniu strony i rzuceniu tam SZ RB,
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
W odniesieniu do rubryki z notowaniem listy przebojów to Naczelny nie miałby dużo pracy. Wystarczyłoby wejść w TOP 5 i metodą kopiuj, wklej zamieszczać aktualne zestawienia. Natomiast co do mnie, to mógłbym co jakiś czas pisać felietony do gazety lub przeprowadzić konkurs na najlepsze zdjęcie z wakacji (oczywiście może być randomowe np. jakieś zagadkowe miejsce albo ciekawe znalezisko).
Świetnie, cieszę się z tych propozycji, a zwłaszcza z felietonów. Brakuje nam publicystyki, która nadaje smaczku bieżącej polityce. Liczę na aktywną krytykę rządowych raportów, które będę publikował! Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości