• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
Dzień Dobry!
Przez jakiś czas rozmawiałem z Panem Prezydentem Andrzejem Swarzewskim i dostałem zaproszenie do przybycia w wolnym czasie do Wolnogradu. Oto jestem! Pozdrawiam wszystkie osoby, które znam lub kojarzę z Sarmacji i Zielonego Świtu. Porozglądam się jeszcze jak się tu urządziliście.
Z wyrazami szacunku
Tadeusz von Hippogriff-Brus
Miło poznać i serdecznie powitać w Bialenii. Smile
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Tadeusz von Hippogriff-Brus
Witam serdecznie w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza. Smile
Ciof!

My się chyba już poznaliśmy w KS jeśli się nie mylę.
Z swojej strony zapraszam do zapoznania się z najlepszym miejscem w Bialenii oraz moimi wykładami z Zielonego Kościoła. :3
(-) Akrypa

Dołączam się do powitania Szanownego w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza i również miło mi poznać. Prawda to, Wolnograd razem z innymi najróżniejszymi zakątkami Bialenii (Dżamahirija i najróżniejsze majątki lenne, z których do zwiedzenia mojego także zapraszam, to dopiero początek listy) jest zdecydowanie jednym z najbardziej wartych odwiedzenia miejsc w Mikroświecie. Smile Życzę miłego rozglądania się w urządzeniu.
Dzień Dobry!
Jest mi niezmiernie miło, że zostałem tak ciepło przywitany. Już raz byłem w Bialenii, gdy mieliśmy wspólne forum z KS. Odwiedziłem wtedy Szlachetnego Janka Sapiehę w jego Żółkwi. Chyba jeszcze raz tam pojadę, ale w wolnym czasie.
Najwielmożniejsza Agrypo Ali Shariati! Może jest to najlepsze miejsce w Bialenii. Wykłady przeczytałem, ale niestety jestem kapłanem rotryjskim. Jednak nie przyjeżdżam tu by kogokolwiek ewangelizować. Jestem też człowiekiem, który chce trochę pozwiedzać przed śmiercią. Jeśli będą jakieś ekumeniczne imprezy to mogę się włączyć jako ksiądz, ale tak to nie jestem dla Was księdzem. Jeszcze raz dziękuję i życzę dobrej zabawy.
Ściskam
Tadek
Witaj Tadeuszu w Bialenii.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Zawsze będziesz mile widziany w Żółkwi. Witaj stary Druhu.
Czołem, jako Lew Wolnogradu zapraszam do stolicy. Przydadzą się ludzie, którzy pomogą mi ożywić ją jako miast.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości