• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagospodarowanie Emiratu
[Obrazek: obraz.png]

Dzień po powołaniu do życia Emiratu Bialenii Prezydent Republiki zwołał
w Wolnogradzie wiec z przedstawicielami zamieszkującego region Ludu

Ас-саля́му але́йкум! АХМАТ - СИЛА!

Szanowne Państwo,

od wczoraj Emirat formalnie rozpoczął działalność. Po wejściu w życie ustawy dokonałem kilku wstępnych czynności technicznych tworząc między innymi ten dział zgodnie ze wskazówkami przekazanymi mi przez ajatollaha Ordyńskiego. Dalsze zmiany będą wprowadzane zgodnie z potrzebami ustalonymi wspólnie, tutaj.

Jako Konduktor stałem się z urzędu głową regionu, ale mówię otwarcie, że ten stan rzeczy postrzegam jako chwilowy. Ustawa dała mi prawo powołania Emira i to on ma docelowo objąć kierownictwo samorządu. W toku wstępnych dyskusji wyłoniła się główna kandydatura w osobie ajatollaha profesora Andrzeja Płatonowicza Ordyńskiego. Na wszelki wypadek zapytuję więc, czy Lud, który jest w Emiracie akceptuje jego osobę jako przyszłego Emira? Jeśli do jutra, do godziny 17:00 nie usłyszę głosów sprzeciwu albo kontrkandydatur to podpiszę nominację.

Tymczasem możemy równolegle przejść do ustalenia jako takiego schematu działania instytucji samorządowych. Moja sugestia jest taka, aby posiedzenia Komitetu Ludowego odbywały się w jednym, wyznaczonym miejscu, ale bez konieczności tworzenia osobnego działu. Może niech zatem tym miejscem będzie Alkazar Emira?

ЗАНИМАЙТЕСЬ СПОРТОМ! СПОРТ ЭТО СИЛА!
prof. dr net. mgr gen. bryg.
Ametyst Faradobus

Prezydent Republiki Bialeńskiej
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego

[Obrazek: 3_18_10_20_1_42_47.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Andrzej Płatonowicz Ordyński
(23-11-2022 16:41)Ametyst Faradobus napisał(a): Moja sugestia jest taka, aby posiedzenia Komitetu Ludowego odbywały się w jednym, wyznaczonym miejscu, ale bez konieczności tworzenia osobnego działu. Może niech zatem tym miejscem będzie Alkazar Emira?
Przychylam się do tego pomysłu. Alkazar Emira będzie przede wszystkim jego kancelarią, a więc miejscem publicznym, urzędem, a nie jego domem. W największej sali mogą odbywać się obrady Komitetu Ludowego.
prof. Andrzej Płatonowicz Ordyński
ajatollah Andraws ibn Aflatun Alqabilati 
  • Ametyst Faradobus
Ja zaś bym był zastępcą Emira, czyli Wiceemirem. Jeśli Alkazar Emira ma być budynkiem pełniącym wyłącznie funkcje urzędowe, to gdzie będzie rezydencja, w której będzie mieszkał Emir?
Aleksander Czerepach
Minister Rolnictwa Republiki Bialeńskiej
Członek Ruchu na Rzecz Dżamahiriji

[Obrazek: 3_21_03_20_5_47_04.png] [Obrazek: 85_17_11_22_7_17_16.png]

Emir będzie urzędnikiem, więc sam będzie musiał sobie wynająć lub kupić mieszkanie albo dom. Ja rozważam wynajęcie pewnej rezydencji, obawiam się jednak, że będzie dla mnie za droga.

[Obrazek: e79449e8cf7e5631050e80ebf82ea479.jpg]
Fajna rezydencja, ja jako przyszły Wiceemir też sobie kupię rezydencje, choć będę tęsknił za willą w Wolnogradzie.
Aleksander Czerepach
Minister Rolnictwa Republiki Bialeńskiej
Członek Ruchu na Rzecz Dżamahiriji

[Obrazek: 3_21_03_20_5_47_04.png] [Obrazek: 85_17_11_22_7_17_16.png]

Towarzysz Emir będzie miał kampera ktorego za darmo dostanie od przemysłu małego w prezencie
Właściciel przedsiębiorstwa "Przemysł Mały" 
Error2246

[Obrazek: 3_21_03_20_5_47_04.png][Obrazek: 85_17_11_22_7_17_16.png]
Szanowne Państwo,

zgodnie z zapowiedzią mianowałem Andrzeja Płatonowicza Ordyńskiego pierwszym Emirem. Dodatkowo opublikowałem na stronie wstępną wersję informacji nt. Emiratu.
Ametyst Faradobus

Bracie, to wspaniałe wieści, don. Niech Allah i Patron prowadzą Emirat ku świetlanej przyszłości, don.
Karol Medycejski
* * *
Wielki Teolog, Mag i Jurysta

[Obrazek: 1073.png]
  • Ametyst Faradobus
Dziękuje don DROGI BRACIE don uprawiaj sport, sport to siła don!
Ametyst Faradobus

• Karol Medycejski
(26-11-2022 20:22)Ametyst Faradobus napisał(a): Szanowne Państwo,

zgodnie z zapowiedzią mianowałem Andrzeja Płatonowicza Ordyńskiego pierwszym Emirem. Dodatkowo opublikowałem na stronie wstępną wersję informacji nt. Emiratu.
Serdecznie dziękuję powołanie, Drogi Bracie. Dziś jestem w stanie resetu, ale w najbiższych dniach obejmę urząd emirski.
  • Ametyst Faradobus

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości