• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek
Tak czy inaczej musimy to uregulować i nanieść granice - tak aby było wiadomo jaki teren jest zajęty przez czyjąś własność, a który jest wolny i można go komuś dać.

Uważam, że skoro dysponowanue mieniem to prawo obywatela (ustawa o obywatelstwie) to można jakimś zarządzeniem Prezydenta ustalić stan aktualny na daną chwilę i to nanieść na mapę. Wszelkie kolejne przydziały ziem oraz ewentualne przywracanie powracającym było by już uzależnione od wniosku i zgody władz. Trudno bowiem utrzymywać lenna "po wieki"... gdy nie ma ich gospodarzy.

A i tak dalej sądzę, że ten pomysł z "kołchozem" powinien być przemyślany przez wnioskodawcę i zrealizowany (oczywiście dobrowolnie) w DB. Przyczyniło by się to do aktywizacji DB, pasowało klimatem i likwidowało by ten spór, który tutaj wynikł.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: UGrVBjc.png] [Obrazek: YF1wTjf.png]
Skoro Towarzysz Iwan tak się chełpi na wyzwiska pozostało mi mieć w niego po całości wyje****, oraz zwrócić się do Pana Prezydenta z prośbą o przemianowanie Hrabstwa w Stachostwo Gerazji, aby uniknąć tego zbędnego skamlenia. Nie mniej zwracam się, z prośbą aby utworzyć to Stachostwo na terenie dawnego Hrabstwa.
Czy taka prośbą lepiej wygląda?
> Stachostwo Gerazji

Szachmat brodryjska kur?o.
Wobec tego, aby formalnościom stało się zadość:
1. Przywracam Piotrowi Pawłowiczowi lenno Germaenię.
2. Zmieniam nazwę lenna na Gerazję.
3. Uznaję oficjalnie Piotra Pawłowicza za Sekretarza Tytularnego (odpowiednik tytułu hrabiego) Gerazji.

Przy okazji, mamy alternatywne tytuły, ale nie mamy alternatywnych nazw lenn. Bo głupio brzmiałby Sekretariat Tytularny jako nazwa lenna... W związku z tym możesz, Piotrze, dowolnie nazywać Gerazję.
W takim razie, będzie to Stachostwo Gerazji.
Stachostwo? Może raczej Stachanowstwo/Stachanostwo?
> Stachostwo

/-/ gen. bryg. Iwan Pietrow
ostatni legalnie wybrany Prezydent Brodrii
Panie Prezydencie, tak jak mówiłem, piszę z telefonu, uroki realiozy (zawodowej służby wojskowej) i mogę robić błędy w pisowni. Będę się starał je ograniczać, dopóki nie przywyknę do pisania z telefonu.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości