• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking aktywności
http://fnor.cba.pl/forum/showthread.php?...06#pid3106
Policzono nam tylko posty z tego forum i zajmujemy 8. miejsce (razem z dwustoma z sarmackiego forum byłoby niewiele lepiej - 7. miejsce). Co tu dużo mówić, jest jak jest. Wink
Natomiast bardzo cieszy mnie drugie miejsce Suderlandu! Wspaniały kraj, zasługuje na sukces.
Cytat:Policzono nam tylko posty z tego forum i zajmujemy 8. miejsce (razem z dwustoma z sarmackiego forum byłoby niewiele lepiej - 7. miejsce). Co tu dużo mówić, jest jak jest. [Obrazek: wink.png]

Biorąc pod uwagę, że funkcjonujemy tutaj w zasadzie 10 dni? Nie najgorzej... gdyby tak pomnożyć to x 3?
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_29_09_19_8_25_55.png]
Statystyka nie pokazuje potencjału, który ma Bialenia. Ciekawe jaki czeka nas skok w rankingu podczas tego lata ?
Rankingu nie ma, bo prezydent Harlin udał się na długi urlop. My napisaliśmy w kwietniu 677 postów (i niezliczoną ilość zakładek na stronie oraz postów na krzykopudełku Wink ). Dla porównania Sarmacja wyprodukowała 2110 postów (ich najaktywniejsza prowincja Hasseland 313). Statystyk z innych państw nie mam, od nas więcej napisała Federacja Nordacka (tow. Waksman pisał na discordzie o dobijaniu do tysiąca), ale zdaje się, że Dreamland nas nie przebił, bo ostatnio bardzo spokojnie na ich forum.
Jakbyście mieli jakieś informacje, dajcie znać.
Mnie cieszy to, że Bialenii udało się odżyć.
Cytat:My napisaliśmy w kwietniu 677 postów ... i niezliczoną ilość zakładek na stronie ...

No właśnie... choć jeszcze tego na stronie nie widać, bo Bajtuś nie miał czasu sporego procenta "podpiąć" - to jest tam bardzo dużo "materiału", a część jeszcze jest w formie "szkiców" czyli "w produkcji".

Pamiętajmy, że skoro podjęliśmy decyzję, że znaczna część Bialenii będzie umieszczana na stronie to nie tylko posty się liczą, ale też właśnie to co jest lub będzie na stronie.

Ponieważ to ja podsunełam liczbę Andrzejowi podam metodę. Wziełam liczbę postów na forum odjąć liczbę postów z rankingu marcowego. :x Nie mam pojęcia czy to dobry wynik choćby z powodu, że nie wiem czy w tamtym rankingu nie uwzględniono postów jeszcze na forum KS i innych aspektów zmiennych.
W każdym razie niezależnie ile tych postów było, widać gołym okiem, że Bialenia póki co radzi sobie świetnie. c:
(-) Akrypa

Cytat:Nie mam pojęcia czy to dobry wynik choćby z powodu, że nie wiem czy w tamtym rankingu nie uwzględniono postów jeszcze na forum KS i innych aspektów zmiennych.

Nie... w tamtym rankingu były posty tylko z tego forum.

AndrzejSwarzewski napisał(a):(tow. Waksman pisał na discordzie o dobijaniu do tysiąca)
Tutaj nie chodziło o posty napisane przez FN w kwietniu, a posty napisane przeze mnie, gdyż brakowało mi ok. 30 postów do 1000 Wink
Kaspar Waksman
Ojciec-Założyciel Federacji Nordackiej (obok Henryka Wespucciego i Norberta Deliarta von Witchera)
Dawne pełnione funkcje: I i III Prezydent Federacji Nordackiej, V/VI/VII Prezydent Republiki Muratyki
*ten Pan na awatarze to Kalkil Kramasz - bohater narodowy Muratyki Wink
Towarzysz Prezydent Andrzej jak zawsze pijany. W każdym razie odnosząc się do wykładu ostatniego jaki przeprowadził nasz Prezydent - Nordata Strong.
Niedługo też zabiorę się za jakiś bardziej twórczy komentarz pod nim.
(-) Akrypa

Biorąc pod uwagę stanowiące dobry znak dla przyszłości ostatnie ożywienie, Bialenia ma szansę znów "brylować" w rankingach aktywności (chociaż oczywiście zawsze należy pamiętać, że z pewnością nie są one najważniejsze, a i nawet jeżeli chodzi o nie, znacznie ważniejsze od gwałtownego wzrostu jest utrzymanie ciągłości i trwałości). Jeżeli aktualne nastroje i działania zostaną utrzymane, będziemy mogli znów nosić nie bez przyczyny niekwestionowany tytuł jednej spośród "Nowej Wielkiej Trójki", a może raczej "Nowej Wielkiej Zmiennej Liczby" Mikroświata.

Warto również zauważyć i zaznaczyć niezaprzeczalny wpływ odzyskania niepodległości na aktywność i naszą pozycję jako kraju niepodległego w porównaniu z częściami składowymi S*rmacji, z których najaktywniejsza jest ponad dwa razy mniej aktywna od nas. Niepodległość doprowadziła do powrotów, nieporównywalnego ożywienia i odrodzenia Republiki. Czymś wymarzonym byłoby, jakby stał to się zaczątek w ogóle dla nowej mikronacyjnej Wiosny Ludów...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości