• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking aktywności
Andrzej Swarzewski napisał(a):To ISM: https://ism.leocja.org/

Pewnie by nie pomogło.
No ładne kolorki... ale nic po za tym. Aktywności się takimi bajerami nie zwiększy (i nie zmniejszy). Piszemy gdy mamy czas i pomysły, a latem siłą rzeczy mniej się spędza czasu w domu i przy kompie. Samo życie... trzeba robić swoje i znaleźć chwilę by nasza działalność w RB trwała i się rozwijała. Nabicie postów nie jest w sumie sztuką, ale dla mnie ważniejsze jest by pewnie działania miały ciągłość... itd.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Zadałem tylko proste pytanie z czystej ciekawości, gdyż interesuje mnie lista aktywnych mikronacji. Wink
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Tyle że ISM nie może mieć żadnego wpływu na wzrost bądź spadek aktywności. Służy on jedynie do gromadzenia statystyk aktywności ze wszystkich zebranych państw. Taka lepsza wersja rankingu mikroświata.
Oczywiście, przecież nigdzie nie napisałem, że ISM może mieć jakikolwiek wpływ na aktywność danej mikronacji.

Niemniej jednak jest to narzędzie funkcjonalne i śledzę dzienne wyniki aktywnych mikronacji. Stąd też osobiście uważam, że szkoda iż w tej grupie nie ma Bialenii - w końcu to jedna z najaktywniejszych v-nacji w PL mikroświecie.

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • arturkardacz
Znaczy, żeby była jasność. Moja wypowiedź dotyczyła słów Pana Ronona że jaki wpływa na aktywność może mieć ISM Wink
Tak, tak - ja też tylko w ramach doprecyzowania. ISM nie ma wpływu na aktywność ale ułatwia osobom śledzącym aktywność mikroświata podgląd, o. Smile

ISM widać ma wpływ na aktywność. Rozmowa na jego temat nabiła Bialenii już kilka postów tutaj.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

2019

- marzec - 381 (przez 10 dni funkcjonowania na tym forum)
- kwiecień - 677
- maj - 1611
- czerwiec - 997
- lipiec - 866
- sierpień - 878
- wrzesień - 1443
- październik - 1240
- listopad - 1063
- grudzień - 784

Ilość postów w 2019 - 9940
Średnia miesięczna ilość postów w 2019 (za 9 i 1/3 miesiąca) - 1065
Średnia dzienna ilość postów w 2019 (za 285 dni) - 35
---------------------------------------

2020

- styczeń - 1136
- luty - 1061
- marzec - 1476
- kwiecień - 1194
- maj - 1052
- czerwiec - 909

Stan postów na koniec dnia 30.06.2020 - 16768

Średnia miesięczna ilość postów (od początku tego forum - 15 1/3 miesiąca) - 1094
Średnia dzienna ilość postów (od początku tego forum) - 36,5
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • Helwetyk, Janek Sapieha

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości