• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elitarny Klub "Andżela"
Klub "ANDŻELA"
najbardziej prestiżowe miejsce w Wolnogradzie

Każda elita w każdym kraju posiada swoje zamknięte kluby, gdzie decyduje o losach tych, którzy są poniżej i napawa się swoją bucerskością, tytulaturą, majątkiem realizując przy tym skrycie największe fantazje różnego typu. Nie jest więc niczym dziwnym, że tego rodzaju instytucje istnieją również w Rzeszy Bialeńskiej - najbardziej snobistycznym zgrupowaniu Bialeńczyków. W centrum Wolnogradu, w pobliżu siedzib Lwa i Sejmu znajduje się klub "ANDŻELA". Dżentelmeni i damy, panowie lenni i patrycjat wolnych miast, przedstawiciele establishmentu i świata biznesu spotykają się tu, aby w mniej formalnej atmosferze dogadywać się co do różnych spraw. Z zewnątrz wygląda niepozornie, ale w środku nie brak niczego.

[Obrazek: agencja-towarzyska.jpg]

[Obrazek: 25f24club1-461659.jpg]
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Kochani,

kilka dni temu wysłuchałem wykładu o tak zwanych klubach angielskich w XIX wieku na terenie Rosji i bardzo mnie zainspirowało to, że panowały tam pewne absurdalne zasady, które warto by może wprowadzić również w "Andżeli", aby podkreślić jej prestiż i elitarność. Proponuję sporządzić wspólnie listę zakazów i nakazów. Ode mnie póki co:

1. W siedzibie klubu zabronione jest spożywanie posiłku w stroju, w którym przyszło się z ulicy.
2. W przypadku, gdy gość nie posiada przy sobie fraka obiadowego może spożyć posiłek w piwnicy.
3. W godzinach 6:00-12:00 mężczyzn obowiązuje strój biały.
4. W godzinach 12:00-21:37 mężczyzn obowiązuje strój ciemny.
5. W godzinach 21:37-6:00 mężczyzn obowiązuje strój wieczorowy.
6. Zabrania się pożywania jajek na twardo i na miękko. Dopuszczalne jest spożywanie jajecznicy.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WLK. KN. MF, BAR. JA., OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Polecam ten lokal. Byłem tu ostatnio w stroju ulicznika z ulicy i zjadłem w piwnicy przepyszną goloneczkę po tajsku z dodatkiem przemyconego jajka na miękko (rozwaliło mi się w kieszeni, to było miękkie). Popiłem piwem z sokiem ze szklanki. Cały posiłek akompaniowały mi miłe panie: Marta,Jessica,Anna i Linda. Miła odmiana od poleszuckiego "w żopu 100 w paszczu 50". Generalnie 4,5/5, bo to jednak nie jest legendarna RESTAURACJA i Klub Nocny- TEQUILA PARADISE.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Ametyst Faradobus

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości