• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiec Totalizmu
Tytuł sugeruje nawiązanie do mesjanizmu politycznego. Czy Totalizm będzie opierał się na Hoene-Wrońskim (Dugin byłby dumny) i Mickiewiczu?
Czy Totalizm Chrześcijański, Ludowy i Narodowy Totalizm to osobne warianty ideologii, czy też Totalizm będzie stanowił syntezę tych wątków? W przypadku syntezy Totalizm zbliżałby się prawdopodobnie do idei Maurrasa.
Ponownie apeluję o pozostanie w Zielonym Świcie. Wobec odejścia barona Demiatycza z partii oraz zaplanowanej nieaktywności Prezesa, Totalizm może zdobyć w naszej partii potężne wpływy.
Tow. Dugin byłby jak najbardziej dumny.

Będą to oficjalnie uznawane warianty ideologii, które zostaną przyjęte do wieca Totalizmu, reszta wymyślonych ideologii nie będzie miała prawa głosu na wiecu i nie będą oni uznawani. Planuję zrobić jakąś tabelę wymogów, które musi spełniać każdy następny odłam Totalizmu. Ogólnie te wszystkie warianty będą do siebie bardzo podobne tylko będzie je wyróżniała prowadzona polityka. Jak sama nazwa wskazuje Chrześcijański będzie namawiał do Totalizmu o charakterze z wartościami Chrześcijańskimi, a kolejne odpowiednio według wartości które definiuje Nacjonalizm czy Socjalizm.

Chcę zrobić 3 główne nurty, aby zainteresowani mogli wybrać Najbardziej pasujący do nich pogląd i toczyć ciekawe spory. Natomiast jeśli nie osiągnę zainteresowania moją ideologią pewnie stworzę jeden silny nurt wg. Którego będę się kierował i będę się starał nauczyć jak kierować swe życie wg. niego. W partii może z czasem zyskam szerokie wpływy, a to będzie znaczyło, że Zielony Świt zostanie Totalistyczny. Smile
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
[Obrazek: cafb1720cd3ab.png]
Nabór do Ludowego Frontu Totalistycznego Trwa! 
Nie czekaj! Zapisy w tym wątku!
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski
[Obrazek: cafb1720cd3ab.png]

Społeczeństwo! Kolektywizm! Rewolucja! Regionalizm!

Ludowy Front Totalistyczny, ogłasza swój udział w wyborach do Parlamentu XLIV kadencji. Dlaczego wystawiamy swojego kandydata, a zarazem lidera ugrupowania? LFT uważa, że w parlamencie przyda się trochę świeżości, a zarazem człowiek, który nigdy nie był w parlamencie bialeńskim. Wielu już było w parlamencie, a nowi do niego nie trafiają, ponieważ przyćmiewa ich blask starych i sprawdzonych członków. Totaliści nie oczekują w tych wyborach zbyt wiele, lecz snują już swoje plany na pierwsze dni wyborcze.

Piotr Pawłowicz, planuje od dłuższego czasu aktywizację, regionów Bialenii. Niegdyś natłok pojawiających się informacji, dziś raczej zderzenie i rozczarowanie spoglądając na kilku pracujących obywateli. Pamiętam rok 2015, gdy pierwszy raz z Hasselandu przybyłem do Bialenii i nie byłem wstanie nadrobić bieżących informacji, nie mówiąc już o czytaniu starszych wiadomości. Teraz widzę odwrotność tego co tutaj zastałem.

Planowana jest także kolektywizacja działań społeczeństwa, uważam że wspólna praca obywateli może przynieść więcej korzyści dla całego kraju generując więcej ciekawych i treściwych wątków. Naprawdę jestem zafascynowany wyprawą hiperborejską i wydaje mi się że większa ilość takich wydarzeń pozytywnie wypłynęła by na integrację obywateli, a zarazem byłaby wielkim osiągnięciem.

Jak dobrze wiemy Bialenia jest krajem, gdzie trawa jest najzieleńsza w całym pollinie, dlatego przyrzekam przestrzegać postulatów zielonej książki Muammara Al-Kaddafiego.
Na czym będzie polegała kolektywizacja społeczeństwa?
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Tak jak napisałem w powyżej. Na organizacji masowych imprez, które będą miały na celu integrować oraz budować aktywność społeczeństwa.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości