• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o rody
Baltazar został adoptowany przez Sasze.
Jako Boris Hristov był moim zięciem, nie synem.
Miałem trójkę dzieci, adiptowanych.
Nataszę, żonę Borisa, Józefa Konstantego i Jakuba Wereszczyńskiego. Niestety nie wiem co się z nimi dzieje.
Ponad to, Sasza lub Mikołaj sdoptowali Jana Lubomirskiego. Więc Jan jest moim wujem lub bratem.
Tyle co pamiętam.
Iwana nie liczę ponieważ wyżekł się pochodzenia.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Dziękuję za te informacje. Cóż, Sasza nie pytała mnie o zdanie, a ja byłem jej mężem w tym czasie. Więc jeśli Adam Aleksander nie uzna Baltazara za swojego syna z Saszą, to pozwolę mu zachować nazwisko (w sumie kto jest teraz seniorem rodu?), ale jako Twojemu zięciowi, i tak też go na razie umieszczam na drzewie.
Kiedy Sasza adoptowała Baltazara i chyba Jana, byliście już po rozwodzie.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=115&t=11219
Tak jak dobrze pamiętałam zostałam wydziedziczona z Swarzewskich w związku z brakiem mojego szacunku dla ojca. :c
Z tego co widzę wszyscy raczej byli z tego zadowoleni jakby pozbyli się czarnej owcy. Uznałam, że warto to tutaj przekazać w związku z próbami związania mnie z tym rodem ponownie.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

Proszę nie mówić o całym rodzie. Ja np. jestem boczną linią, która nikogo nie obchodzi Big Grin
Tytularny Król Batawii, Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej
Oj, Akrypo, będziesz się obrażała o to, co miało miejsce 6 lat temu?
Cytat:Uznałam, że warto to tutaj przekazać w związku z próbami związania mnie z tym rodem ponownie.

Zawsze mogę Cię adoptować... Wink
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Cytat:Oj, Akrypo, będziesz się obrażała o to, co miało miejsce 6 lat temu?

Gdybym się obraziła to Bengazi byłoby już stolicą niepodległej mikronacji.

Niestety Rononie mam już Matkę Marię i Ojca Ivana.
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka

> Tak jak dobrze pamiętałam zostałam wydziedziczona z Swarzewskich w związku z brakiem mojego szacunku dla ojca. :c

> Nasze drogi rozeszły się już bardzo dawno, nigdy się nie dogadywaliśmy, a kontakt między nami zanikł do zera.

Najgłupszy powód wydziedziczenia ever.

Swoją drogą muszę gdzieś znaleźć tekst Radzieckiego o tym że „rodzina to kurwa rodzina”.

Here it is.
[Obrazek: u05zE4S.png]
To jest moja rodzina według mojej obywatelki matki MvP. Według towarzysza Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego mam jakieś powiązania z monarchami Dreamlandu,Sarmacji, Baridasu czy Teutonii. Ale do tego musiałabym chyba nie być wyklęta z wszystkich tych rodów sarmackich. Mnie bardziej ciekawi to, że wnuk mojej prababci jest kochankiem ojca mojej żony.
Cieszy za to, że moja matka i ojciec się nie zmienili od 2014. ^^

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości