• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o rody
Ja bym się nie przyznawał do Arpedów w rodzinie. Chociaż ojciec żony Ci się fajny trafił.
> Według towarzysza Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego mam jakieś powiązania z monarchami Dreamlandu,Sarmacji, Baridasu czy Teutonii.

TBF, w mikroświecie jedyni którzy nie mają powiązań z jakimiś monarchami to chyba jedynie ci, którzy nie bawią się w żadne v-rody. Np. ja sama mam ZTCP przez tow. Radzieckiego powiązania z ob. Romańskim (tfu!), Lichtenem (tfu!) i paroma innymi tego typu osobnikami.

> Mnie bardziej ciekawi to, że wnuk mojej prababci jest kochankiem ojca mojej żony.

Ibidem. Mikroświat jest tak mały i tak słabo się zwraca na to uwagę, że powiązania typu habsburskiego są tu nie do uniknięcia. Jeżeli w realu (tfu!) na takiej Malcie czy tam Islandii powstają programy które pokazują ci czy osoba do której się przystawiasz nie jest jakimś twoim bliskim kuzynem…
Fajnie byłoby stworzyć takie drzewo genealogiczne całego mikroświata. Przy drzewie Dostojewskich i Swarzewskich doszliśmy do Medycejskich, a przez nich do Catalanów, Petrowiczów (dynastia agurska) i twórcy Surmenii. A gdyby tak dogłębnie przeanalizować drzewo Medycejskich, to może i doszlibyśmy do jakichś powiązań z Waszą rodziną.
> Fajnie byłoby stworzyć takie drzewo genealogiczne całego mikroświata.

Fajnie by było, chciałam zrobić, ale:

1. I’m lazy.
2. Szukanie aktualnych informacji na temat koligacji byłoby chyba jeszcze cięższe niż szukanie informacji na temat terminów urzędowania buduarów w MW.
W przypadku Dostojewskich wraz z odnogami udało mi się stworzyć drzewo (myślę, że kompletne), ale jak już chodzi o Medycejskich (spokrewnionych poniekąd z Dostojewskimi) i Catalanów (spokrewnionych z kolei z Medycejskimi), to poległem.
http://repbro.cba.pl/showthread.php?tid=...136#pid136
W jaki sposób Piotr jest spokrewniony z Hippogriffami? Ostatnia wersja była taka, że jest nieślubnym synem Karolem Medycejskim, a nazwisko nosi po swoim bracie, Adamie Aleksandrze Dostojewskiego (Alberto de Medicim). Więc jeśli sam się nie wżenił w Hippogriffów lub nie zrobił tego jego ojciec Karol Medycejski (w co bardzo wątpię), to pokrewieństwo jest bardzo dalekie. Chyba, że ustalenia się zmieniły i Piotr wymienił sobie ojca?
Ja sobie w ogóle przypomniałem, że mam drzewo genealogiczne Faradobusów.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Thomas von Lisendorff
To drzewo kłamie, Markus Wettin (Feliks Spirkin) nie jest synem żadnego Tomasza, tylko moim i mojej wielce szanownej małżonki. No chyba, że Tomasz Wettin to było jej trollkonto, to spoko.
Świetne drzewo.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
A bo to on pierwszy kilka razy zmieniał ojca. Hewret przebrzydły też się wyrzekł związków z moją wspaniałą dynastią, kiedy mu tylko sarmaci piniondze i rudą wódę obiecali.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości