• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o rody
Witam. Chciałbym zapytać-ile aktualnie istnieje rodów, które mają jeszcze swoich aktywnych przedstawicieli na Polinie?
Leszek Roskohard Pawłowicz

Były obywatel Ardemii, UTN, Pustkowii Winków, Garapenii, Baridasu i Bialenii. Aktualny obywatel Federacji Nordackiej(Mieszkaniec prowincji Volkianu) i Brodrii(Mieszkaniec Autonomicznej Republiki Noklezji). Lider Partii VPPS, Prezes Przedsiębiorstwa Fabryki Produkcji Maszyn Rolniczych ,,Wesoły Leszek", Wiceprezes FZP(Federacyjnego Związku Piłkarskiego), Burmistrz Sarjeńska, aktywny działacz sportowy.
Mi przychodzą do głowy takie rody jak: Farsdobus, Medyceusze, Dostojewscy, von Thorn, Habsburgowie i Hohenzollernowie.
Kiedyś działali również Liechtensteinowie i Catalonowie oraz Wettinowie (zaprezentowani w drzewie Faradobusów).
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Są jeszcze Padersidisowie, Ród Wężów.
U nas są jeszcze Młynariewowie i spokrewnieni z nimi Derikorowie, ale gdzieś zjadło drzewo genealogiczne. Budzimir pewnie ma je gdzieś na dysku.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
https://megawrzuta.pl/download/b15b051ee...ba364.html
Lubomirskich połączyłem według własnego uznania, Piotra Pawłowicza i Taddeo Piccolominiego ustawiłem wbrew drzewu Hippogriffów, ale według wcześniejszych deklaracji. Ród Gryfów dodałem pomimo braku ustalonych powiązań. Medycejskich nie ma wszystkich, bo ciężko się w tym połapać.
Ściągnijcie sobie GreatFamily i też się pobawcie, pododawajcie pominiętych.
Jeśli ktoś wie, jak to można wstawić w bardziej sprzyjającym masowemu odbiorowi formacie, to proszę o informację. Smile
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Karol Medycejski
Nie działa.
Bo trzeba ściągnąć program, o którym pisze Andrzej, by otworzyć ten plik.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Aha.
Ród Piccolominich - najzacniejszy.
Może i najzacniejszy, ale trochę mały-mini.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości