• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba dyplomatyczna [organizacja]
W związku z (mam nadzieję) czasową nieobecnością Ministra Spraw Zagraniczna, postanowiłem zająć się tą sprawą osobiście. 
Jeżeli o niczym nie zapomniałem, to aktualnie Thomas jest ambasadorem w Suderlandzie, a Ronon w Dreamlandzie oraz FN. Proszę mnie poprawić, jeśli coś pomyliłem, ale żadnych raportów ambasadorskich nie dostaję. Wink 
W każdym razie, sporo jeszcze wakatów mamy. Może ktoś chciałby urozmaicić sobie działalność mikronacyjną, a przy okazji wydatnie przysłużyć się Republice?

1. Rotria
Tutaj przydałaby się osoba, która czułaby kościelny klimat i lubiła zapach kadzideł. Pan Demiatycz wspominał, że interesuje się religioznawstwem, więc może się skusi? Akrypa też się interesuje, ale Akrypa i Rotria to idealny sposób na konflikt międzynarodowy. Wink 
2. RON
A tutaj z kolei potrzebujemy kogoś, kto lubi klimat "waćpański" i interesuje się tym okresem historycznym. Janku, skusisz się? 
3. Wandystan
Tutaj koniecznie mieszkaniec Dżamahiriji. Socjalistyczne braterstwo DB i MW byłoby bardzo pożądane. Wink
4. Trizondal 
Ostatnio jest niezbyt aktywny, moim zdaniem można się wstrzymać z wysyłaniem ambasadora. Chyba, że ktoś chce.

Ronon wspominał, że ze względu na liczne zobowiązania wewnątrz kraju byłby gotów odstąpić Dreamland. Bliskie stosunki z Dreamlandem były jednym z głównych celów dyplomatycznych po uzyskaniu suwerenności, ale średnio wyszło ze względu na konieczność załatwienia wielu wewnętrznych kwestii. Więc jakby ktoś chciał być MSZ po następnej rekonstrukcji (wszystko zależy od powrotu obecnego ministra), to tutaj chyba jest najlepsze miejsce na wykazanie się. Zastanawiam się kogo bym tu widział, może Ametysta ze względu na wieloletnie obycie dyplomatyczne i niezłą aktywność w ostatnim czasie?

Bardzo zależy mi na współpracy dyplomatycznej. Jednym z globalnych celów mojej prezydentury jest walka z procesem odgradzania się mikronacji od siebie. Liczę na to, że nie pozostawicie tego wątku bez odpowiedzi. Smile
W związku iż właśnie straciłem posadę, może przydam się gdzieś indziej?
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Cytat:może przydam się gdzieś indziej?

Może przejmiesz Dreamland? Ja nie mam na to czasu... za dużo roboty w RB i dla RB,
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Apropo amasad - Panie Rononie - ominęły Pana najlepsze gofry na Pollinie, specjalnie sprowadzabe z RZP Tongue
Kaspar Waksman
Ojciec-Założyciel Federacji Nordackiej (obok Henryka Wespucciego i Norberta Deliarta von Witchera)
Dawne pełnione funkcje: I i III Prezydent Federacji Nordackiej, V/VI/VII Prezydent Republiki Muratyki
*ten Pan na awatarze to Kalkil Kramasz - bohater narodowy Muratyki Wink
Jeżeli patrzy się Pan na mnie, Panie Prezydencie, to mogę przedstawiaç wiadomości z RON jako "nieoficjalny ambasador", poniewaź obecnie pełnię dość ważne funkcje w Federacji i nie chciałbym mieszać dwóch stanowisk w róznych państwach.
W interesującej mnie tematyce RON stoi bardzo wysoko, wyżej na tą chwilę jest chyba tylko Bizancjum z uwagi na pokrewieństwo z ulubionym Rzymem. W tych państwach mógłbym służyć swoim czuwaniem.
W to jest jakiś rzal straszny i okrutny, że nigdy nie powstała mikronacja stricte bizantyńska.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Thomas von Lisendorff jako ambasador w Dreamlandzie, a Jan Sapieha w RON, mi pasuje. Czy są chętni na pozostałe placówki?
Wnioski o agreement powysyłam, jak ustalimy pełniejszą listę kandydatów.
Ametyście, może Ty się skusisz?
Do Dreamlandu nie pojadę, ponieważ nie przepadam za nimi.
Mógłbym do Rotrii, ale nie mogę się zalogować.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Panowie.
Proponował bym, aby chętni zgłosili się w tym wątku, a później rozdzielił bym ambasadorów na poszczególne państwa. Później zostałoby zadane pytanie czy dany kraj pasuje jak nie to co najwyżej byśmy pozmieniali funkcję i wysłali naszych ludzi w świat.
Tytularny Król Rzeczypospolitej Rusi i Uhrainy
Pretendent do tronu Brodrii
Sędzia Ludowy Republiki Bialeńskiej

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości