• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba dyplomatyczna [organizacja]
Ja bym generalnie prosił o zwolnienie mnie z tych ambasadorskich funkcji... Wziąłem je bo ktoś wtedy musiał, ale nie mam na to czasu. Mam sporo planów odnośnie RB, naszej strony (staram się w tej materii coś od Bajtusia nauczyć), kartografii itd. Nie ogarnę...
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
No to dużo wakatów nam się robi... Thomasie, a do FN byś się wybrał? To też strategiczna ambasada do której potrzeby doświadczonego i zasłużonego obywatela.
Dreamland proponuję Ametystowi, nadałbyś się tam najlepiej.
Do Polski i Litwy zadeklarował się Janek Sapieha, co mnie cieszy.
Panowie, zmobilizujmy się! Zadbajmy wspólnie o naszą politykę zagraniczną, nikt nie zrobi tego za nas, a ja sam nie dam rady. Wink
Wybacz, ale jestem zwolennikiem sojuszu z Suderlandem, a co za tym idzie nie po drodze mi z FN.
Co do Sewerbii, jestem zwolennikiem rządu emigracyjnego.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
No to w takim razie sam sobie wybierz coś.
Uznaję za dość osobliwe, że wiceprezydent publiczne przyznaje, iż nie po drodze mu z Federacją Nordacką i nie przepada za Dreamlandem. To z pewnością nie ułatwia mi i Piotrowi prowadzenia polityki zagranicznej.
Ja też jestem zwolennikiem współpracy z Suderlandem, ale sam widzisz, jaka jest obecnie sytuacja. Możesz pomóc to zmienić, jeśli masz jakiś pomysł, ale generalnie oczekiwałbym od członków Gabinetu współpracy, a nie prowadzenia własnej polityki zagranicznej. A właściwszym miejscem na uwagi i kontrpropozycje są obrady Gabinetu, nie zaś publiczne wątki na forum.
Przeniesie ten wątek na forum obywatelskie lub właśnie na łama Gabinetu.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
To jak, ktoś się namyślił? Zajęty jest już RON, gdzie wyruszył Janek Sapieha. Naprawdę miło byłoby, gdyby ktoś się zdecydował, zwłaszcza, że są oczekiwania społeczne, by politykę zagraniczną jednak prowadzić.
Czy mogę być w Wandystanie?
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Jestem to możliwe (oczywiście najpierw musiałbym wystąpić o agrément do Towarzyszki Prezydentki), ale przedtem chciałbym dowiedzieć się, jakie obywatelstwa państw obcych Pan posiada i w jakim stopniu jest Pan zaznajomiony z kulturą wandejską.
Posiadam: Republika Voxlandu, Księstwo Sarmacji, Królestwo Dreamlandu, Federacja Nordacka.

Może coś z powyższych jest wolne?

Ale to Pan jest Prezydentem?
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Cytat:Królestwo Dreamlandu

Formalnie ja tam jestem ambasadorem... ale ja się z nimi dogadać nie potrafię, myślimy innymi kategoriami itd. Bardzo chętnie odstąpię... bo mam tutaj wiele spraw do ogarnięcia, a zapowiada się, że będę miał jeszcze więcej.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości