• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba dyplomatyczna [organizacja]
> Chętnie podejme się roli Ambasadorki w Dreamlandzie.

Wolałabym żebyś była w Wandystanie, ale your body, your choice.
OK. Czyli Dreamland będziemy mieli załatwiony. Kto jeszcze i gdzie chciałby pełnić funkcję ambasadora?
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
A kto jest w Wandystanie? To byłaby dla mnie zdecydowanie najlepsza rola.
(-) Akrypa

Wandystan to swoją drogą, ale do Dreamlandu też Cię wyślemy. Smile
Andrzej Swarzewski, pacjent. 
A do Wandystanu nie zesłaliście wysłaliście Karola?
> A kto jest w Wandystanie?

No właśnie chyba na razie nikt? Ale za to towarzyszka jest chyba jako jedyną z Bialeńczyków zapisana na LDMW, więc wiecie.
Skoro tak to przyjmę oba obowiązki.
Ale papierkowej roboty jakiś zgód na moją osobę itd. w Dreamlandzie załatwiać mi się nie widzi - więc jeśli dalej mam kilkanascie godzin życia marnować na jakieś listy motywacyjne i cv to sobie Dreamland odpuszcze. :x
(-) Akrypa

Cytat:Ale papierkowej roboty jakiś zgód na moją osobę itd. w Dreamlandzie załatwiać mi się nie widzi - więc jeśli dalej mam kilkanascie godzin życia marnować na jakieś listy motywacyjne i cv to sobie Dreamland odpuszcze. :x
Od tego to u nas jest obecnie Minister Spraw Zagranicznych czyli Andrzej - tak więc bez niepotrzebnego stresu.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Już kilka godzin temu zwróciłem się z prośbą o agrement. Poinformuję jak będzie decyzja. Czy ktoś jest zainteresowany jakąś inną ambasadą?
Alijo, a do Twojego alterego mogę się zgłosić poprzez Twoje konto tutaj, czy muszę zapisywać się na jakieś śmieszne listy dyskusyjne?
Andrzej Swarzewski, pacjent. 
> Alijo, a do Twojego alterego mogę się zgłosić poprzez Twoje konto tutaj, czy muszę zapisywać się na jakieś śmieszne listy dyskusyjne?

Najlepiej piszcie Polynie na mejla, bo jeszcze mnie ochrzani za to że niby coś przekręcam :<.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości