• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Służba dyplomatyczna [organizacja]
Cała dyplomacja powinna zostać oparta o nowoczesny FAX, a nie jakieś protokoły.
DR NET. Ametyst Faradobus PROF. UB
BARDZO WSPANIAŁY KRÓL HIRSCHBERGII I WEERLADU
SEKRETARZ GENERALNY WIELKIEGO STERNIKA, LEW WOLOGRADU
WIELKI KNIAŹ MECHANICKI, OJCIEC OJCÓW, PASTERZ PASTERZY, SĘDZIA V-ŚWIATA
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Hola, hola, spokojnie. Bez takiego szarżowania. Na początek wystarczy telex.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Agrement Ametystowi został udzielony przez Ojca Świętego. Możesz wyruszać, na drogę kupiłem Ci czarną koszulę. Smile
Panie Prezydencie, przekazuję prośbę o agrement dla " ks. Tadeusza von Hippogriff-Piccolominiego, który byłby nie tylko naszym ambasadorem, ale także i Administratorem Apostolskim diecezji w Bialenii".
Z ciekawostek o kandydacie na ambasadora: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=5...20#p317814
Decyzję sugeruję przesłać osobiście Ojcu Świętemu. Jeśli masz konto w Rotrii, to tam, a jak nie, to u nas na konto Pio Marii Cesara de Mediciego (obecny Patriarcha).
Jego Magnificencja prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego.
Cytat:Jeśli masz konto w Rotrii, to tam, a jak nie, to u nas na konto Pio Marii Cesara de Mediciego (obecny Patriarcha).

Nie mam i nigdy nie miałem... jutro to załatwię via PW.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Z ciekawostek o kandydacie na ambasadora: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=5...20#p317814

Ten wątek to wspaniały dumpster fire. Mamy tam Helwetyka widzącego gdzieś Hitlera, Zayuma zakładającego jakiś związek (statut when) mający na celu zawłaszczenie sobie przez Sarmację praw do tym razem OPM-u, oskarżenia o apologizm (którego definicja to tak jak zawsze: twierdzenie czegoś sprzecznego z mainstreamowymi hottakesami), etc. etc.
No to jest w zasadzie reprezentacyjny wątek dla tradycyjnego sarmackiego zbiorowego potępienia. Udział lub brak udziału w takich wątkach pięknie pokazuje poziom uległości wobec reżimu. Tylko coś im się kozły ofiarne skończyły, skoro znowu jadą po Robercie.
A z innych ciekawych z naszego punktu widzenia wypowiedzi: http://fc.sarmacja.org/viewtopic.php?f=5...35#p317759
Link mi nie działa. :c
(-) Akrypa

Który link, zagubiona dziewczynko? :v Jakby co, to wątek "Antysarmackie szaleństwo..." na forum wiadomym (i post Joahima). Ale mi link działa.
OK, Ametyst objął ambasadę. Czy ktoś będzie chciał wybrać się do Suderlandu po ratyfikacji traktatu? Będzie to ciekawa placówka, polecam.
*Faszcynująca placówka.
(-) Akrypa

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • ʿĀlija zawdżat Akrypa

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości