• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polityka zagraniczna
Szanowni członkowie Zielonego Świtu. 
Jako prezes partii ogłaszam iż partia będzie jawnie i legalnie dążyła do ponownego podpisania Traktatu z Suderlandem.
Jeżeli ktokolwiek z członków partii nie zgadza się z tą koncepcją, może śmiało opuścić szeregi partii. 
Wszystkich pozostałych zapraszam do współpracy.
/-/Thomas von Lisendorff - Dostojewski
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Nie wiem czy wiesz, ale ja złożyłem projekt uchwały ws. wypowiedzenia, Piotr Pawłowicz w pełni mnie poparł, a Bajtuś zagłosował za. Innych członków Zielony Świt już nie ma. Zastanów się, czy chcesz zostać w Zielonym Świcie sam w imię publicznego demonstrowania swojej niezależności wobec władz państwa..
Jeżeli utrzymasz dyscyplinę partyjną w tej sprawie, to niestety będę musiał opuścić szeregi partii. I przepiszę się do BPD. Maciej pewnie pęknie ze śmiechu, jak się dowie, ale trudno. Po BPD wiem czego się spodziewać. Wiem według jakich wartości Ronon podejmuje decyzje, czego nie mogę powiedzieć niestety o Tobie.
Bo o co Ci tak naprawdę chodzi z tym Suderlandem? Nagle to najważniejsze państwo świata, a gdy mieliśmy traktat i była perspektywa współpracy, to nie robiłeś niczego w tym kierunku. Więc jaki jest cel? Zademonstrowanie niezależności? Nie tędy droga.
Jeżeli będzie taka wasza wola, trudno.
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS
Cieszy mnie fakt próby nawiązania ponownej współpracy z Sarmacją.
Mam wielką nadzieję że i za jakiś czas taka sama sytuacja nastąpi z Suderlandem.
Prezes Zielonego Świtu 
Admirał MW SZ RB 
Prezes BZS

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości