• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reprezentacja Bialenii - mecze
#11
Niestety w słabym stylu przegraliśmy z Królestwem Baridasu. O ile pierwsza połowa była bardzo wyrównana Andrzej Swarzewski nawet strzelił gola (niestety nieuznanego) to niestety w drugich 45 minutach z naszych zielonych chłopców jakby uleciało powietrze co urzędujący mistrzowie vMundialu wykorzystali. Końcowy wynik nie może cieszyć, ale drużyna wciąż jest na etapie budowy. Na kolejkę przed końcem jesteśmy niestety pewni spadku do 2 ligi v-światowej, z kolei na zbliżającym się Mundialu zapewne trafimy do bardzo trudnej grupy z Dreamlandem, Sclavinią i Natanią. Do boju Zielone Orły!

Baridas 3 (0 - 0) 0 Bialenia
Kolejka 13 w Mala Liga Mikrosw.
Sezon 39 w Mikroswiatowa Unia Pilkarska
Estadio de mayor Bravo 2019-05-11 19:00
Sędzia: Constance Paine (S2, H9)
~baronessa Maria von Primisz

drugi prezydent Republiki
wielokrotna posłanka i marszałkini, założycielka i liderka partii Jedna Bialenia
założycielka i właścicielka klubu Galacticos Wolnograd
selekcjonerka reprezentacji Republiki Bialeńskiej w piłce nożnej
#12
Pomimo urlopu, nie przestałem prowadzić naszej reprezentacji.
Pierwszy mecz, spotkanie z Dreamlandem (3.08) przegraliśmy 0:1. To i tak niezły wynik, biorąc pod uwagę, że Dreamland niedawno wygrał Mundial... Potem było tylko lepiej. Baridas pokonaliśmy 1:0, a Paderland 2:1. Następne spotkanie z Hasselandem. W tej chwili zajmujemy 6 miejsce na 18 drużyn.
Chyba jest nieźle? Jak myślicie?
#13
Dotkliwa przegrana 0:3 w meczu z Hasselandem pokazuje, że przed reprezentacją Bialenii jeszcze wiele pracy, zanim osiągniemy zadowalającą formę i rezultaty. Nie poddajemy się jednak i trenujemy przed sobotnim meczem z Trizondalem.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości