• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weekendowy wieczór z Zielonym Kościołem
W Piątek o godzinie 19:00 wszyscy zainteresowani są zaproszenie na Discord. Odbędzie się rozmowa głosowa (zabieranie głosu nie jest wymagane). Będzie to początek serii "Weekendowy wieczór z Zielonym Kościołem". Nie jest to co weekend, lecz zawsze będzie wybierany dzień Piątek, Sobota lub Niedziela, w godzinach wieczorowych w których w gronie osób zainteresowanych tematyką ezoteryczną bądź teologiczną ewentualnie pochodnymi tematami, będziemy mogli dyskutować o zjawiskach nie zawsze materialnych.

Zaproszeni są wszyscy zainteresowanie bez względu na pochodzenie, wyznawaną wiarę czy inne elementy. Sceptycy również mile widziani. Ważne by zachować kulturę dyskusji.

Zainteresowani mogą podpisać się na liście. Zobaczymy ilu jest chętnych.

P.S
Jeżeli dojdzie do zmiany godziny, wcześniej bd wszyscy informowani.
Ajatollah Ali ibn Abi Talib
[-] 2 użytkowników podziękowało za ten post:
  • AndrzejSwarzewski, Feliks Spirkin
Łatwiej byłoby mi posłuchać na żywo, gdyby audycja odbyła się około 21. Nie miałbyś nic przeciwko nagraniu rozmowy? Jest na discordzie w ogóle taka opcja?
Jak już pisałem, moim zdaniem to świetny pomysł. Smile
Naprawdę bardzo dobry pomysł, aczkolwiek nie wiem czy się wyrobię czasowo oraz zażegnam problemy z moim discordem. Jednakże liczę, że uda nam się tę ideę na stałe wcielić w życie Zielonego Kościoła.
/-/ Feliks Spirkin
- Prezes FK Partizan Bałdarasz 
- Członek Bialeńskiego Związku Sportowego 
I tak przed 21 będę musiał sprawdzić mikrofon bo jak pisałem ostatni raz używany był w grudniu na Skype xD
Skype jest złym pomysłem bo ogranicza się do os. które są na liście a tak to np. mogą wpaść na rozmowę inni z innych państw Big Grin

Co do nagrywania to nwm czy jest taka opcja. Ale jak ktoś coś wymyśli to czemu nie Big Grin

Naprawimy Felixowi Discorda xD
Chodzi o owego discorda bialeńskiego, do którego kiedyś tam był może i podawany link, który mi nie zadziałał? Bo nie wiem czy będę miał okazję wpaść, ale gdybym miał, to wpadłbym bardzo chętnie (gdybym miał działający link). Jak i ogólnie, jeżeli chodzi o bytność na owym discordzie... Także, mógłby ktoś w razie czego jeszcze raz podać ów link do serwera? Ten w panelu po prawej stronie też nie działa.

A sama inicjatywa przednia.
Na dziś kończymy. Poruszyliśmy przeróżne tematy, ale niestety w dwójkę, przez chwilę baron Demiatycz nas nasłuchiwał, ale chyba się poddał. Big Grin Mimo wszystko miło spędziłem te półtora godziny.
Pierwsze koty za płoty, wkrótce spróbujemy jeszcze raz. Smile Następnym razem postaramy się też nagrać rozmowę, żeby nieobecni mogli później zapoznać się z poruszanymi tematami.
Potwierdzam. Wink Ale same poruszane tematy były niezwykle ciekawe, z tego, co nasłuchiwałem. Odbywało się to z dużą przyjemnością. Zaiste, nagrywać warto z pewnością. Nie jestem pewien, ponieważ bardzo dawno nic podobnego nie robiłem, ale wydaje mi się, że nie jest to zbyt skomplikowane i wystarczy do tego proste oprogramowanie.
Na pewno jest taka możliwość, w któryś dzień poeksperymentujemy. Do publikowania posłużyć może nawet dysk google + archiwizacja offline. Tongue

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości