• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyprawa na Hiperboreę
O nie, płaskoziemcy atakują.
> O nie, płaskoziemcy atakują.

Jeżeli mikroświat jest okrągły, to dlaczego nadal istnieją płaszczyzny, he?
Sama jesteś płaska. [SWARZEWSKI MASAKRUJE PŁASKOZIEMKĘ! MUSISZ TO ZOBACZYĆ!]
Cytat:Jeżeli mikroświat jest okrągły, to dlaczego nadal istnieją płaszczyzny, he?
Bo nie jest okrągły, tylko kulisty. A właściwie, to mający kształt pollinoidy.

Dokładnie tak, centrum Hiperborei znajduje się mniej więcej na długości geograficznej miasta Malcolm-Luther-Zwell.
To teraz pozostaje nam wyznaczyć trasę podróży i zastanowić się nad terminem. Byłoby fajnie, gdybyśmy poczekali na powrót Ametysta, który miał w tych stronach wiele kontaktów i mógłby wiele wnieść do naszych poszukiwać. Ametyst wraca do aktywności dopiero w połowie sierpnia, więc musielibyśmy jeszcze sporo poczekać. Ale może to i lepiej, obecnie pół kraju nam wybyło. A upały w Wolnogradzie takie, że nic, tylko się zahibernować i czekać na jesień. "Co jesień - znów rozkwitam. Jestem zdrów (…) Radośnie krąży krew od stóp do głów. Znów pełen życia jestem i pogodny. Właściwość to mojego organizmu".
Jestem za tym by na Ametysta poczekać.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Bo nie jest okrągły, tylko kulisty. A właściwie, to mający kształt pollinoidy.

Ale sio mi tu z tym kopiujwklejstwem z reala.

> Dokładnie tak, centrum Hiperborei znajduje się mniej więcej na długości geograficznej miasta Malcolm-Luther-Zwell.

U mean: na pionowniku przechodzącym przez miasto Malcolm-Luther-Zwell.
Ametyst powrócił, więc wkrótce dowiemy się, czy zechce uczestniczyć w naszej wyprawie.
Bartłomieju, od jakiegoś czasu nie dajesz znaków życia poza logowaniem. Jesteś z nami? Jesteś gotowy do podróży?
Jeśli ktoś jeszcze chce wziąć udział w podróży (im nas więcej, tym lepiej), to dajcie znać i powiedzcie kiedy Wam pasuje, żeby Ronon wiedział jak od strony technicznej zorganizować podróż i jaką obstawę będziemy potrzebować.
No, lato się kończy, przydałoby się w końcu gdzieś wyruszyć, bo już mi brakuje jakichś podróży. Wink Do końca tygodnia kompletujemy skład, a po niedzieli lecimy, bez względu na to, ile osób się zgłosi. Jak ktoś się nie załapie teraz ze względu na realiozę lub cokolwiek innego, zawsze będzie mógł wziąć udział w którejś z kolejnych wypraw.
Zgłaszam się

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości