• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o rejestrację partii politycznej
Baszar Ahmad Sahmajn
Bengazi, Dżamahirija Bialeńska

Do Marszałka Parlamentu Republiki Bialeńskiej,
Ronona Dexa-
pełniącego obowiązki Prezydenta Republiki Bialeńskiej.

WNIOSEK

Uprzejmie proszę o zarejestrowanie partii politycznej pod nazwą Sługa Narodu - Inicjatywa Bialeńska.
Partia polityczna, na czele której pragnę stanąć będzie reprezentować poglądy konserwatywne, rewolucyjne i kaddafistyczno-socjalistyczne.
Partia będzie dążyć do przemian w kraju, których program zaprezentowany zostanie opinii publicznej w dniach najbliższych.
Z wyrazami szacunku,
Baszar Ahmad Sahmajn

[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Bartłomiej Demiatycz
Wniosek rozpatrzono pozytywnie i niniejszym rejestruję partię polityczną o nazwie Sługa Narodu - Inicjatywa Bialeńska.

Marszałek Ronon Dex
( - )
p.o. Prezydenta Republiki Bialeńskiej

W sprawie utworzenia działu partii proszę się zwrócić do Bajtusia - najlepiej via PW.

Prywatnie dodam, że z niecierpliwością czekam na program partii - bo nie ukrywam, że pomieszanie konserwatyzmu, rewolycyjności i socjalizmu mnie bardzo ciekawi.

A w ogóle cieszę się, że zamieszkasz w DB - bo trzeba ten region zaktywizować.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - Posiadacz Lenna Razorno, Burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca Lenna Lisendorff
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Dział utworzony, prawa moderatora nadane.
Ja też nie mogę się doczekać programu Sługi Narodu, zwłaszcza, że pisałeś mi już o kilku wstępnych pomysłach. Wobec kolejnego wzmocnienia BPD (transfer Bajtusia), dla sceny politycznej byłoby dobrze, gdyby powstała silna i aktywna alternatywa, właśnie o ukierunkowaniu na Lud.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości