• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o obywatelstwo
Szanowny Prezydencie,

Proszę o nadanie mi obywatelstwa.
Szanowny Panie,
Spieszę poinformować, że zgodnie z Ustawę o obywatelstwie Republiki Bialeńskiej z 27 grudnia 2018 r. wniosek o obywatelstwo musi zawierać:
1) nazwisko i imię (imiona);
2) numer paszportu;
3) przysięgę o treści: "Przysięgam bronić interesów Republiki Bialeńskiej, wspierać Ją, starać się o rozwój państwa oraz być wiernym prawom i ideałom Republiki Bialeńskiej". Przysięgę można złożyć z dowolną formułą religijną.

Proszę o uzupełnienie wniosku. 
Jakie ma Pan plany na działalność w Bialenii po uzyskaniu obywatelstwa? W razie czego, ja mogę podrzucić pomysły. Wink
1) Filip Powietrzny
2) numer paszportu: nie wiem
Przysięgam bronić interesów Republiki Bialeńskiej, wspierać Ją, starać się o rozwój państwa oraz być wiernym prawom i ideałom Republiki Bialeńskiej
Przyznaję obywatelstwo i zachęcam do zaangażowania się w działalność Bialenii. Wakatów jest multum, musiałbym tylko dowiedzieć się, czym chce się Pan zająć, a na pewno coś znajdziemy. Smile
Czy mogę dostać się do grupy obywatele oraz gdzie znaleźć numer którego nie mam.
Został Pan dodany do grupy. Proszę sprawdzić, czy może Pan wejść do działu "Forum Obywatelskie". Numerów obecnie nie mamy, ustawa jest lekko nieaktualna.
Mam, ale nie mam rangi.
Gotowe, ustawiłem grupę "Obywatele" jako domyślną. Jeszcze raz witam w Bialenii. Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości