• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z Nordaty
> Nie będzie poparcia dla prób tworzenia samodzielnej alternatywy wobec Sarmacji i budowy świata dwubiegunowego.

A okrągłoziemcy nadal będą twierdzić, że w mikroświecie możliwe jest istnienie tylko bieguna północnego i południowego.
Jeżeli zajęcie paru pikseli, których w dzisiejszych czasach nie brakuje, poskutkuje jakąkolwiek sensowną aktywnością to niech się bawią. Nie rozumiem traktowania wolnych terenów jako jakiejś świętości, po którą nikt nie ma prawa sięgać.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu,
Wlk. Kn. MF., Mrgr. Ja., Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Dowiedziałem się, że większość mieszkańców FN jest przeciw. Novak ich również denerwuje, łamie prawo Federacji i pewnie zostanie zmarginalizowany, jeśli się nie ogarnie. A prezydent Harlin, który zdawał się być zwolennikiem pomysłu, jest słabo aktywny i wszyscy zaczynają się bać powtórki z jego poprzedniej kadencji, kiedy to zaginął, całkowicie zaprzestając pełnienia obowiązków. Oby tak się nie stało, destabilizacji FN byłaby ciosem dla całego kontynentu.

Tym razem, po raz pierwszy w tym wątku, wieść z Suderlandu. Dotyczy planów PS wobec swoich posiadłości na naszym kontynencie. Odbieram wystąpienie jako kolejny krok na drodze do ocieplenia stosunków Suderlandu z Radą Państw Nordaty.
http://suderland.y0.pl/showthread.php?ti...8#pid26058

Warto pomyśleć o jakimś specjalnym statusie dla PS. No chyba, że zmienimy reguły i umożliwimy dołączenie, wymagałoby to jednak korekty traktatu i poniekąd też koncepcji. Zdecydujemy w czasie IV Szczytu.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Przewodniczący pro tempore Parlamentu,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
"Nie masz czasu na myślenie? - a więc, za przeproszeniem, jesteś bydlęciem. One też są przez cały czas czymś zajęte: czy to merdają ogonem, czy szukają pokarmu, czy gdzieś lecą, sami nie wiedząc gdzie." - Aleksander Dugin
Nie wiem czy wiecie ale Voxland się połączył z Westlandem. Obecne forum obu państw znajduje się: tu

Ciekaw jestem czy mapki z Bialenii przyjmą nową wyspe i nowy podział Big Grin
(-) Aleksander Novak 
Poseł Parlamentu w Federacji Nordackiej
A co jest z tymi waszymi mapkami nie tak, ze mielibyśmy nie przyjąć? Pytam, bo ich nie widziałem.
No przyznam, że pan, Joahim i Spasaran to mieszanka dość wybuchowa... Ale mimo wszystko życzę powodzenia. Wiele pracy przed Wami, jeśli chcecie stworzyć sensowny kraj. Jakbyście rzeczywiście chcieli go takim uczynić i potrzebowali pomocy, mój gabinet zawsze jest otwarty dla wszystkich nordackich towarzyszy.
"Nie masz czasu na myślenie? - a więc, za przeproszeniem, jesteś bydlęciem. One też są przez cały czas czymś zajęte: czy to merdają ogonem, czy szukają pokarmu, czy gdzieś lecą, sami nie wiedząc gdzie." - Aleksander Dugin
Bardzo dziękuję za motywacje. Nie wiele jest takich ludzi w mikroświecie jak Pan. Mogę pokazać przerobioną mapę w pancie z dorobionym terytorium Westlandu. Dziś oczywiście nie ma już Secesyjnej Rep. Westlandu. Terytorium ZP - skrót związku to wyspa Vox- chyba tak się na nią mówi i wyspę westland która się znajduje obok brodii, jest podobna do australii 
[Obrazek: mapa_nordata.png]
(-) Aleksander Novak 
Poseł Parlamentu w Federacji Nordackiej
A czasem nie było ,,choćby góry srały skończy się tworzenie nowych ziem na Nordacie"? Mam wątpliwości, czy aż tak wielką wyspę inne kraje Nordaty uznać zechcą...
No ja też wolałbym, żeby Westland ulokował się na obszarach bez przynależności państwowej. W północnej i środkowej Nordacie wciąż jest sporo miejsca. A tych wysp wokół Nordaty to już jest aż za dużo.
Wurstlandia jeszcze istnieje?
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu
Sekretarz Generalny Wielkiego Sternika, Lew Wolnogradu,
Wlk. Kn. MF., Mrgr. Ja., Ojciec Ojców, Pasterz Pasterzy, Sędzia V-Świata Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
Nie, ale jak Voxland chciał zająć im wyspę, to ich nieczyste dusze zaczęły nawiedzać voxlandzkie i nasze forum

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości