• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielkie cytaty z życia wzięte
Skoro Ali chce zbierać memy, to ja na fali nowego trendu proponuję powrócić do kolekcjonowania cytatów. Na starym forum mieliśmy wątek pod tym samym tytułem i można na nic znaleźć wiele perełek: https://bialenia.sarmacja.org/spolecznos...-1177.html

Na zachętę wstawię kilka z nich:

Cytat:Już się dziwimy dlaczego przyrost demograficzny nie jest taki duży? (...) Ale to z heterozwiązków rodzą się dzieci i to one mówiąc czysto egoizmem narodowym przynoszą mu przyrost. Dlatego jest to tak ważne. I tutaj robi tez swoje prawo.
Jan de Kaniewski o problemach Republiki Bialeńskiej z przyrostem naturalnym.

Cytat:Jestem kucykiem.
Tomasz Rabotowicz (Akrypa) o swojej v-narodowości.

Maciej Kamiński: PS. Ta zagadka muzyczna to był soundtrack z Kurki Wodnej 2?
Tomasz Rabotowicz: To był hymn Sarmacji xD

Cytat:Niech Caryca nam odpowie,
Kto tu dzisiaj straci głowę?
Może któraś wstrętna WRona?
Aleksandra je pokona!
Gdyby ktoś się jej nie kłaniał,
Tego Andrzej by rozgramiał.
Bo Caryca miłościwa,
już nie taka litościwa.
Teraz tylko szubienica,
a dla WRon w Stutthofie prycza.
Paulo Coelho o Carycy Słońce Aleksandrze Saszy Dostojewskiej-Swarzewskiej. 

Cytat:Moim zdaniem planują oni nas wchłonąć jako coś słabszego, mniejszego – ale nie! Moja propozycja jest następująca – na razie zawiążmy z nimi wyłącznie stosunki dyplomatyczne (zgadzam się z propozycją Króla: ambasador + konsul generalny – tylko kto nim będzie ?). W tym czasie będziemy kontynuować nasz plan majowy (a właściwie teraz trzeba zrobić już czerwcowy i podsumować poprzedni). W momencie, kiedy uda nam się wypełnić jego założenia (ponad 20 aktywnych obywateli) i dopiero wtedy – nawet jeżeli miało by to trwać 2-3 miesiące – zgadzam się na zawarcie unii/sojuszu/ew. połączenia na warunkach jednakowych, jednolitych i równych z obu stron. Zbudujmy potężny Hasseland! Taki, żeby to oni byli naszą prowincją! Hasseland silny i największy w wirtualnym świecie!!! (…) z tego co wiem Sarmacja ma około 20 aktywnych mieszkańców – Hasseland będzie miał tyle już wkrótce. A skoro wy proponujecie nam dołączenie do was jako prowincji, to czemu by nie odwrotnie? Hasseland jest starszym państwem niż Sarmacja. (…) A jeśli tak czepiać się tych procentów to w maju liczba obywateli wzrosła o 50% (z 2 na 3) i jeżeli utrzymamy takie tempo to w grudniu będziemy mieli ich 35
~ Eddard Noqtern, dawnemi czasy

Jan Lubomirski: To proszę wszystkich aktywnych dziennikarzy o to [o potwierdzenie przynależności do Związku Dziennikarzy Bialeńskich - przyp. moje].
Aleksandra Dostojewska: POTWIERDZAMY.

(-) Dziennikarze Republiki Bialeńskiej

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości