• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o przyjęcie
Wnioskuję o przyjęcie mnie do Sił Zbrojnych. Chciałbym być dowódcą Sił Powietrznych.

/-/ Powietrzny
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Wniosek o przyjecie do Sił Zbrojnych rozpatruje pozytywnie.

Jednak nie od razu zostaje się dowódcą rodzaju wojsk - wydam dzisiaj stosowny rozkaz. Proszę najpierw zapoznać się ze strukturami naszych Sił Powietrznych oraz używanym przez ten rodzaj wojsk sprzętem... Wszystko jest na stronie głównej. To podstawowa wiedza potrzebna do służby i kierowania rodzajem wojsk.

Proponuję na początek Wydział Wojskowy na Uniwersytecie Bialeńskim... Może stworzysz jakiś temat w UB, gdzie podyskutujemy na temat naszych Sił Powietrznych ? Będzie to podstawą do oceny zdolności do zajmowania wysokiego stanowiska dowódczego w Siłach Powietrznych.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Właśnie przed chwilą skończyłem czytać wszystko o Siłach na Stronie. Nie lubię uniwersytetów, te wykłady prace. Echh
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
A moge zmienić na siły kosmiczne? Z pobraniem folderu nie ma problemu.

KAMIL VERIOPIN
No to sobie pobierz Orbitera, sprawdź czy podołasz i wtedy przeniosę do Korpusu Kosmicznego.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Nie wiedziałem, że taki duży plik. Rezygnuje

KAMIL VERIOPIN

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości