• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o uczynienie zarządcą lenna.
Panie Prezydencie!

W związku z opuszczeniem Republiki Bialeńskiej przez Thomasa von Lisendorff (miejmy nadzieję, że tymczasowym) i udzieleniem mi przez niego pełnomocnictwa do zarządzania majątkiem lennym Lisendorff, leżącym na Półwyspie Lisewskim wnoszę o uczynienie mnie oficjalnym zarządcą lenna von Lisendorff, wraz z pełnią praw przysługujących właścicielowi lenna.

Zarządzanie Lennem będę realizował w oparciu o wcześniejsze ustalenia poczynione z Thomasem von Lisendorff, które dotyczyły wizji i rozwoju Półwyspu Lisewskiego - a o wszelkich pracach będę informował prawowitego właściciela lenna w odpowiedniej korespondencji.

Ze względu na to, że pełnomocnictwo zostało wyrażone w korespondencji niepublicznej - to jego treść przekazuję Panu Prezydentowi drogą PW.

Jednocześnie w związku z faktem, że na Półwyspie Lisewskim pozostałem obecnie sam - proszę o nadanie mi tytułu oraz uprawnień Burmistrza Miasta Lisewo.

W związku z powyższym proszę o nadanie uprawnień moderatora w dziale Lisendorff oraz utworzenie działu Miasta Lisewo w dziale miast Rzeszy, wraz z uprawnieniami moderatorskimi.

Ronon Dex
(-)
Panie Marszałku!
Przychylam się do wniosku i udzielam pozwolenia na tymczasowy zarząd lennem Lisendorff do czasu powrotu jego prawowitego właściciela. Zezwalam również na pełnienie funkcji Burmistrza Miasta Lisewa. 

Niezwłocznie utworzę dział i nadam niezbędne uprawnienia. 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości