• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o uznanie Republiki Voxlandu
Działają w imieniu Republiki Voxlandu, aby zapobiec różnorakim konfliktom, wnoszę o uznanie Republiki Voxlandu, która posiada stronę oraz forum: voxland.pl.tl oraz voxland.forumoteka.pl

(-) Powietrzny
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Czy mogę prosić o listę obywateli? Zachęcam do zapoznania się z bialeńskimi kryteriami dotyczącymi uznania innych mikronacji.
Lista znajduje się na stronie w zakładce Listy. Przeczytałem i wszystkie spełniamy.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Osoby na wzmiankowanej liście są mieszkańcami, lecz (zgodnie z moją wiedzą) nie obywatelami Republiki Voxlandu. Nasza ustawa mówi wprost:
a) Posiada stałą liczbę aktywnych obywateli (przez takowych rozumie się osoby o statusie obywatela w danej mikronacji, które wyczerpują bialeńskie kryteria zachowania uzyskanego obywatelstwa), nie mniejszą niż 3,
Jestem skłonny do uznania Republiki Voxlandu, jednak zgodnie z moją interpretacją przepisów, konieczne do tego byłoby wprowadzenie do voxlandzkiego prawa kategorii obywatela (lub równoważnej). 
Na przykład jedna z osób na liście nie napisała na Waszym forum ani jednego posta (mówię o Grzegorzu Szaraku).
Przepraszam: Obywatelami są:
Etokles z Synopy
Joahim-von-R
i ja (Filip Vox)
Są oni aktywni.

KAMIL VERIOPIN
Rzeczywiście, po prześledzeniu aktywności tych osób stwierdzam, że angażują się one w życie państwa.
Pojawia się kolejna kwestia. Nikt nie zarejestrował się przed 30 lipca, a więc miesiąc nie minął. Czy może wcześniej działaliście na innym forum?
Połączyliśmy się DRR i Barad: barad.forumoteka.pl oraz demokratycznarepublikarzymu.mojeforum.net

KAMIL VERIOPIN
Czy Republika Voxlandu jest prawnym sukcesorem któregoś z tych państw?
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sukcesja_państwa
W sensie połączyliśmy się w jedno, więc chyba tak

KAMIL VERIOPIN
Mamy więc do czynienia ze zjednoczeniem. Szczerze mówiąc, nie wiem jak w takim wypadku działa sukcesja, ale na podstawie informacji, które na szybko znalazłem w internecie, następujące wówczas sukcesja (choć wciąż nie wiem na jakiej zasadzie, bo przecież podpisane umowy mogłyby być sprzeczne). Uznam więc zaraz Voxland.
Swoją drogą, gdzie znajduje się Wasze terytorium? Jeśli jeszcze nie wybraliście, to jako Sekretarz Generalny Rady Państw Nordaty zapraszam na Kontynent Północny. Będziemy sąsiadami. Smile

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości