• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powitanie
#1
Witam, nazywam się Joahim von Ribertrop i pochodzę z Księstwa Sarmacji i Republiki Voxlandu. Interesuje się: astronomią, historią i polityką. Czy jest tu u was coś fajnego, co może robić mieszkaniec?
#2
Witam serdecznie w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza. Robić można u nas wszystko, co tylko się wymyśli. Jestem pewny, że znajdzie się coś dla osoby z takimi zainteresowaniami.
Bialenia wspólnie z Federacją Nordacką wznawia swój program kosmiczny, więc może chciałby Pan włączyć się do tego projektu?
W kwestii historii, zachęcam do podjęcia studiów na Uniwersytecie Bialeńskim i badania historii Bialenii i mikroświata, chętnie nawiążę w tej kwestii współpracę.
Co do polityki, to żeby mieć możliwości większego działania konieczne jest obywatelstwo. Po jego uzyskaniu zachęcam do zapoznania się z programami partii i dołączenia do jednej z nich lub założenia swojej. Mógłby Pan też dołączyć do Ludowego Komitetu Dżamahiriji, parlamentu jednego z naszych dwóch regionów.
#3
Może Brat uzyskać licencje pilota i być pilotem
#4
Dziękuję za miłe przyjęcieSmile
A jak chodzi o program kosmiczny, to w Hasselandzie reaktywują Hasselandzką Agencję Kosmiczną. Ale w wasz też może się zaangażuje.
#5
O, tego nie wiedziałem. Byłoby fajnie nawiązać współpracę. Kto zarządza Hasselandzką Agencją Kosmiczną?
#6
Rektor Hasselandzkiej Akademii Nauk. Piotr Paweł I, ale to się pewnie wkrótce zmieni (będzie prezes).
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości