• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie o przyjęcie na studia
Proszę bardzo serdecznie o przyjęcie mnie na studia w Uniwersytecie Bialeńskim.
Cieszę się z chęci podjęcia studiów na naszym Uniwersytecie. Jakie są Pańskie zainteresowania naukowe? Jaką dziedzinę nauki chciałby Pan zgłębiać?
A jakie można?
Ja jestem profesorem nauk humanistycznych, mogę poprowadzić Pańskie studia na jakimś z kierunków wchodzących w skład nauk humanistycznych lub społecznych, np. historii, filozofii, politologii. Natomiast Ronon Dex jest dziekanem Wydziału Wojskowego. Wybór należy do Pana. Smile
Historia
Dobrze, a więc zostaje Pan przyjęty w poczet studentów Uniwersytetu Bialeńskiego na kierunku historia. Jest Pan dość nowym mikronautą, dlatego w Pańskim przypadku studia będą wyglądały trochę inaczej niż w przypadku Bartłomieja Demiatycza, który musiał tylko napisać pracę, bo swoją dziedzinę znał już bardzo dobrze. Za chwilę otworzę nowy temat, który będzie dotyczył tylko Pańskich studiów. Proszę uzbroić się w cierpliwość, bo nauka zajmie trochę czasu, ale w końcu celem jest zdobycie wiedzy. Tytuł magistra jest kwestią drugorzędną (bo w każdej chwili może pan sobie otworzyć Elitarną Wyższą Szkołę Nauk Wszelakich i ogłosić się profesorem, ale przecież nie o to chodzi).

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości