• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razem naprzód [program wyborczy Andrzeja Swarzewskiego]
>Gratuluję, właśnie utworzyliście Cesarstwo Drancji z Wapoleonem I na tronie.

do you even vape, sis? *poof*

>Tak czysto informacyjnie, jest w Wandystanie ktoś jeszcze?

Witam, pozdrawiam, wypierdalać. Jest nas parę sztuk (jeszcze Ola, Helmut, Jezus, Radziecka), ale wszyscy z mikronacyjnymi kurykułami dłuższymi niż [insert dick joke here], a przez to chyba t r o c h ę znużeni. Zresztą nasz wandejski PROBLEM to od dawna brak jakiejś wewnętrznej polityki – różnice w poglądach na pożądany kształt ustroju wewnętrznego i polityki zagranicznej sprowadzają się raczej do kosmetyki. Co oczywiście nie oznacza że zamykamy biznes, ale pewnie pozostanie sennie dopóki a/ nie nastąpi spore zamieszanie zagraniczne b/ nikomu nie zrobi się za dużo wolnego czasu c/ nie spadnie deszcz nowych [klonów].

Btw, jako że to mój pierwszy post u was, pozwalam sobie pozdrowić z odzyskaną niepodległością i powandosławić. W sumie to dość zabawne że powtórzyliście mniej więcej nasz manewr i z mniej więcej podobnym finałem. Dość zabawne i dość dziwne, bo jednak postaci tego dramatu były inne i nie myślałem że to się skończy AŻ TAK podobnie. I w sumie szkoda, bo S***cja to niewdzięczna kochanka, ale jednocześnie mama (notatka-do-siebie: sprawdzić czy to legalne) i chciałoby się wierzyć że w jakiejś lepszej czasolinii moglibyśmy się znaleźć na uczciwych zasadach w federacyjnym państwie ze stolicą nad Narwią i mieć z tego sporą radochę. No ale niestety, bagno jak było przed laty, tak jest i dziś.

inb4: nie floodujcie wątku rrreeeee

Składam z góry samokrytykę, nie zastanowiłem się gdzie pisać, zresztą uporządkowana (wbrew logice konwersacji) struktura forów wciąż wywołuje we mnie dreszcze. Jak coś to nie bijcie tylko wydzielcie czy co tam się robi w phpbbbypszemo...
Cytat:Witam, pozdrawiam, wypierdalać. Jest nas parę sztuk (jeszcze Ola, Helmut, Jezus, Radziecka), ale wszyscy z mikronacyjnymi kurykułami dłuższymi niż [insert dick joke here], a przez to chyba t r o c h ę znużeni. Zresztą nasz wandejski PROBLEM to od dawna brak jakiejś wewnętrznej polityki – różnice w poglądach na pożądany kształt ustroju wewnętrznego i polityki zagranicznej sprowadzają się raczej do kosmetyki. Co oczywiście nie oznacza że zamykamy biznes, ale pewnie pozostanie sennie dopóki a/ nie nastąpi spore zamieszanie zagraniczne b/ nikomu nie zrobi się za dużo wolnego czasu c/ nie spadnie deszcz nowych [klonów].

Jakbyście chcieli zrealizować scenariusz "c", to wystarczy ściągnąć pewnego diuka. Przy okazji powstanie kilka statutów i regulaminów, założy kilka niezbędnych do życia organizacji. Wink

Cytat:Btw, jako że to mój pierwszy post u was, pozwalam sobie pozdrowić z odzyskaną niepodległością i powandosławić. W sumie to dość zabawne że powtórzyliście mniej więcej nasz manewr i z mniej więcej podobnym finałem. Dość zabawne i dość dziwne, bo jednak postaci tego dramatu były inne i nie myślałem że to się skończy AŻ TAK podobnie. I w sumie szkoda, bo S***cja to niewdzięczna kochanka, ale jednocześnie mama (notatka-do-siebie: sprawdzić czy to legalne) i chciałoby się wierzyć że w jakiejś lepszej czasolinii moglibyśmy się znaleźć na uczciwych zasadach w federacyjnym państwie ze stolicą nad Narwią i mieć z tego sporą radochę. No ale niestety, bagno jak było przed laty, tak jest i dziś.
Serdecznie dziękuję za wandosławieństwo w imieniu własnym, tow. Kaddafiego, sokoła Kurajszytów i całego społeczeństwa.
A moim zdaniem Sarmacja jest przereklamowana i wcale nie chciałbym tam wracać, no chyba, że z prezydium na wzór bośniacki, gdzie oprócz kanclerza KJAF-a zasiadałbym ja i Towarzyszka Polyna. Big Grin Wtedy może miałoby to sens, bo nawet federacja w której władza należałaby do centralnego parlamentu nie miałaby sensu, bo ich jest za dużo, co przy kolektywnym myśleniu ("wspaniała inicjatywa!") i głosowaniu ("za!") sprawia, że równie dobrze można zawrzeć sojusz z hordą zombie. Wink Efekt będzie ten sam, i tak nas pogryzą i po czasie staniemy się tacy sami (bez względu na to z jakich mikronacji i środowisk politycznych wywodzą się obecni Sarmaci, to i tak nie różnią się w wizji funkcjonowania tegoż państwa).

Gestapowiec Maciej jest czasowo nieobecny, wobec czego ten off-top ujdzie Towarzyszowi na sucho. Wink Z resztą, i tak chyba nikt nie ma żadnych komentarzy do mojej kandydatury.
>wystarczy ściągnąć pewnego diuka

Hyhy.
Odkrycie dzisiejszego dnia: Hasseland właśnie próbuje wziąć Trypolis.
[Obrazek: vltzwr.png]

>no chyba, że z prezydium na wzór bośniacki

Jak dla mnie nawet tego rodzaju zbiorowa głowa państwa nie byłaby konieczna, wystarczyłyby sensowne gwarancje ustrojowe. Ale przede wszystkim konieczna byłaby dobra wola, a ta zawsze pojawiała się co najwyżej u poszczególnych osób (czasem wysoko postawionych), natomiast motłoch jaki jest, każdy widzi. Dlatego mówiłem o innym tajmlajnie z innym s***mackim społeczeństwem, a nie o planach na przyszłość ;>
No ładnie, tak krytykował Rosję i Białoruś, a na starość został prorosyjskim generałem. Całe szczęście, że z atlantyzmu się wyrasta! <3
>prorosyjskim generałem

Noooo, prorosyjskim jak prorosyjskim. To nie Assad mimo wszystko, to po prostu pragmatyk. A i w drugą stronę też życzliwość jest, owszem, ale z dystansem.
@Pupka:

> ale wszyscy z mikronacyjnymi kurykułami dłuższymi niż [insert dick joke here]

To dość mówiące że średnia wieku (mikronacyjnego) w Wandystanie to 15 lat, a nasz najnowszy nabytek to mikronacyjna weteranka o dłuższym doświadczeniu niż tow. Pupka. Tró story.

@Swarzu:

> Przy okazji powstanie kilka statutów i regulaminów, założy kilka niezbędnych do życia organizacji.

I kilka apelów o powołanie Bardzo Ważnej Organizacji na Rzecz Bardzo Ważnej Sprawy, oczywiście bez ruszenia palcem przez ob. de Zayuma.

> sokoła Kurajszytów

TIL że tak to się po polsku nazywa.

@Pupka again:

> Dlatego mówiłem o innym tajmlajnie z innym s***mackim społeczeństwem, a nie o planach na przyszłość ;>

Załóżmy własną Sarmację. Z blackjackiem i dziwkami klubami BDSM.
Cytat: To dość mówiące że średnia wieku (mikronacyjnego) w Wandystanie to 15 lat, a nasz najnowszy nabytek to mikronacyjna weteranka o dłuższym doświadczeniu niż tow. Pupka. Tró story.

No to my tu w Bialenii mimo wszystko młodzi jesteśmy, nasza średnia wieku (mikronacyjnego) wciąż jest jednocyfrowa. No ale o tym, jak bardzo mikroświat jest zamknięty w swoim gronie świadczy, że RCA i tow. Aluś są tchnieniem świeżości w Dreamlandzie, a byli mikronacyjnymi weteranami już, gdy ja się w nim pojawiłem.
Cytat: I kilka apelów o powołanie Bardzo Ważnej Organizacji na Rzecz Bardzo Ważnej Sprawy, oczywiście bez ruszenia palcem przez ob. de Zayuma.
Gdzieś w Internecie krąży jeszcze legendarny filmik o gołąbku pokoju? Big Grin 
Cytat:TIL że tak to się po polsku nazywa.

Jak mówił tow. Abdykant, mikronacje mają misję przede wszystkim edukacyjną. Wink
> No ale o tym, jak bardzo mikroświat jest zamknięty w swoim gronie świadczy, że RCA i tow. Aluś są tchnieniem świeżości w Dreamlandzie

Jak na ironię, Dreamland jest tak właściwie dość demograficznie młody. Szkoda tylko że ci młodzi przeważnie nic wartościowego sobą nie reprezentują.

> Gdzieś w Internecie krąży jeszcze legendarny filmik o gołąbku pokoju?

Starring ob. Pseudonimski, czy jakiś całkowicie niemikronacyjny?

W każdym razie jak jeszcze jest, to ktoś dej linka mam horom curke.
>To dość mówiące że średnia wieku (mikronacyjnego) w Wandystanie to 15 lat

Chciałem protestować że przecież to niemożliwe, że jeszcze taki stary nie jestem, że to kupa czasu a przecież dopiero co był jubileusz 10-lecia... a potem odjąłem piętnaście od dziewiętnastu i przypomniałem sobie jak to na przełomie grudnia/stycznia 2004/05 miałem za dużo czasu i się zarejestrowałem...

;____________;
Ciekawe na co poświęcalibyśmy czas wolny, gdybyśmy nie trafili do mikroświata. Ciekawe byłoby zobaczyć taką alternatywną rzeczywistość w której we wrześniu 2010 nie trafiam do Sarmacji.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości