• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razem naprzód [program wyborczy Andrzeja Swarzewskiego]
Ja tam nie wiem, tak w sumie, jak się zastanowić, wcale tak wiele tego czasu nie wkładałem. Oczywiście – jakby liczyć jak to się kumuluje, to byłaby przerażająca (czy może raczej po prostu robiąca wrażenie?) liczba, ale to działa tak samo jak SZOKUJĄCE statystyki ile czasu w ciągu życia spędzamy w ubikacji, wiążąc buty albo smarując chleb masłem. Gdybym się w mikronacje nie bawił, znalazłbym sobie inny pretekst do odwlekania wszelkich podstawowych obowiązków, a z drugiej strony nie poznałbym paru wartościowych ludzi. Więc byłoby na minus.
> Ja tam nie wiem, tak w sumie, jak się zastanowić, wcale tak wiele tego czasu nie wkładałem.

Jak przystało na elektrona Leben City.

> a z drugiej strony nie poznałbym paru wartościowych ludzi

A z trzeciej strony, nie poznalibyście też bezwartościowych!
Nie chcieliby Towarzysze trochę czasu zmarnować na jakieś inicjatywy w Bialenii lub w ramach katechonicznego sojuszu naszych ludowych ojczyzn? Nie żeby się fajnie nie rozmawiało o tym łez padole, ale jeszcze fajniej byłoby coś razem zrobić!
> Nie chcieliby Towarzysze trochę czasu zmarnować na jakieś inicjatywy w Bialenii lub w ramach katechonicznego sojuszu naszych ludowych ojczyzn?

Szczerze – miałam ochotę pograć w Bialenię jako oderwanie się od wandejskiej nudy, ale jestem prezydentką i głupio mi opuścić swój lud ze względu na zachciankę.

Na razie musi wam wystarczyć to że nabijam wam statystyki aktywności moimi bezużytecznymi postami, lol.
Jasne, rozumiem, nie namawiam do opuszczenia ludu, w żadnym wypadku. Nie znaczy to jednak, że nie możemy razem "robić rzeczy". Przyznam, że przeżywam chwilowo wewnętrzny marazm w kwestii mojej wirtualnej działalności. A towarzyszka chyba też nie realizuje żadnych projektów aktualnie. Wink
Ale nie wiem, tak tylko piszę, że moglibyśmy coś robić oprócz bycia lożą szyderców, hehs.
> Przyznam, że przeżywam chwilowo wewnętrzny marazm

Cośtam cośtam, przekuć w orgazm, cośtam cośtam.

Ale przynajmniej tutaj macie z kim przekuwać, w Wandystanie zapewne byłaby to co najwyżej masturbacja.

> A towarzyszka chyba też nie realizuje żadnych projektów aktualnie.

W zasadzie to realizuję. Uzupełniam Wielką Księgę Imion w Wandystanie o imiona radzieckie z Wikipedii. Na nic zupełnie to się nie przyda, ale lubię taki gadakaczemalizm.
Orgazmy nie są w mikronacjach pożądane. Raczej na podstawie moich doświadczeń z zarządzania państwem wynika, że po każdym takim orgazmie (czy to aktywnościowym w państwie, czy motywacyjnym w przypadku jednostki) przychodzi zniechęcenie. Podejście stoickie jest na dłuższą metę skuteczniejsze.
>Jak przystało na elektrona Leben City.

No tak było...
;____;

>A z trzeciej strony, nie poznalibyście też bezwartościowych!

Eh, _bezwartościowy_ brzmi jak jakiś szkodliwy dzban. A to nie do końca tak:
Poznałem niemałą garstkę ludzi których bardzo cenię i zwyczajnie, także realnie, lubię – to ogromny plus.
Jest też sporo (większość) ludzi do których nie mam żadnego stosunku, są mi zwyczajnie obojętni – to ani na plus, ani na minus.
Jakaś garstka (mam wrażenie po pobieżnym przeglądzie, że teraz w KS więcej tego gatunku wypączkowało) trochę mnie irytuje i/lub wydaje mi się tępawa. Też w sumie nie ma minus, bo po prostu się z nimi nie zadaję.
Do jednej jedynej osoby z mikronacji mam uraz i żal (ciągle o tym powtarzam, więc i tak każdy wie) – ale to minus niewielki, a w sumie potencjał anegdotyczny (amówiłemwamjużjakiztihaśmieć? pupkaaaaprzestańsiępowtarzać!) być może nawet przechyla szalę na plus.

>Nie chcieliby Towarzysze trochę czasu zmarnować na jakieś inicjatywy w Bialenii lub w ramach katechonicznego sojuszu naszych ludowych ojczyzn?

Mam podobnie jak Towarzyszka Wrezydentka. Byłem mocno wypalony i ciężko mi było napisać jednego posta, teraz jakoś trochę żywiej, ale też bez wielkiej energii. Mam gdzieś karteczkę z listą paru rzeczy do zrobienia mikronacyjnie i jakoś mi się nie chce wziąć za odhaczanie ich. Aaaale, jeśli macie towarzyszu jakąś konkretną propozycję formy współdziałania, to nie mówię nie. Póki co napiszę o tym wątku w poście na LDMW, może (chociaż pewnie nie xD) ktoś jeszcze od nas tu zajrzy :>

>Uzupełniam Wielką Księgę Imion w Wandystanie o imiona radzieckie z Wikipedii. Na nic zupełnie to się nie przyda /.../

Słuszność. System stron i stworzone w nim inicjatywy to peak mikronacyjnej słuszności, od dawna to powtarzam.

>/.../ ale lubię taki gadakaczemalizm.

Cooooo?

>Orgazmy nie są w mikronacjach pożądane. /.../ Podejście stoickie jest na dłuższą metę skuteczniejsze.

Jak to mawiają liberalni PUNDYCI: w punkt.
> Eh, _bezwartościowy_ brzmi jak jakiś szkodliwy dzban.

Szkodliwych dzbanów też poznaliście. Nie będę wskazywać palcem, ale jeden taki się rymuje z nazwą napoju alkoholowego zaprawianego chmielem i marką soków o nasyconych kolorach z dużymi nakrętkami na butelce.

> Też w sumie nie ma minus, bo po prostu się z nimi nie zadaję.

Uff, czyli jestem jedynie obojętna.

> Cooooo?

“Gotta catch 'em all”-izm.
Cytat: Szkodliwych dzbanów też poznaliście. Nie będę wskazywać palcem, ale jeden taki się rymuje z nazwą napoju alkoholowego zaprawianego chmielem i marką soków o nasyconych kolorach z dużymi nakrętkami na butelce.
Co to za sok? Co to za szkodliwy dzban, to domyśliłem się z pierwszego rymu, ale na nazwę soku nie mogę wpaść.

Cytat:Do jednej jedynej osoby z mikronacji mam uraz i żal (ciągle o tym powtarzam, więc i tak każdy wie) – ale to minus niewielki, a w sumie potencjał anegdotyczny (amówiłemwamjużjakiztihaśmieć? pupkaaaaprzestańsiępowtarzać!) być może nawet przechyla szalę na plus.
Co on właściwie zrobił poza tym, że jest typowym konformistą-populistą bez kawałka kręgosłupa?

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości