• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Razem naprzód [program wyborczy Andrzeja Swarzewskiego]
> Co to za sok? Co to za szkodliwy dzban, to domyśliłem się z pierwszego rymu, ale na nazwę soku nie mogę wpaść.

Frugo.

Powiedziałabym że nowocioty nie pamiętają, ale przecież wprowadzili go ostatnio ponownie na rynek.
Polyna:

>Szkodliwych dzbanów też poznaliście. Nie będę wskazywać palcem, ale jeden taki się rymuje z nazwą napoju alkoholowego zaprawianego chmielem i marką soków o nasyconych kolorach z dużymi nakrętkami na butelce.

Od tego rebusa niemal zrobiłem kupkę xD

>> Też w sumie nie ma minus, bo po prostu się z nimi nie zadaję.
>Uff, czyli jestem jedynie obojętna.

Oho, Towarzyszka robi SZITTESTY i woła o komplementy xD Nie dam wam na takie szantaże tej satysfakcji i nie powiem głośno że was lubię, bo przecież i tak wiecie ;)

>“Gotta catch 'em all”-izm.

Ahm, okej. Nie zgadłbym że o to chodzi xD

_____
AndrzejSwarzewski:

>Co on właściwie zrobił poza tym, że jest typowym konformistą-populistą bez kawałka kręgosłupa?

W skrócie: to co wam ostatnio Sarmaci – sprowadził do roli pasywnej strony stosunku analnego, nie dostarczając lubrykantu nawet w formie mydła. Niby mikronacje to gra (inb4 usuńtooooo) polityczna i normalnym jest robienie machlojek, przekrętów, targów itp., ale uraz trzymam, bo aktywnie i z zapamiętaniem robiąc takowe (widziałem jednoznaczne skriny), zapewniał mnie jednocześnie kanałami prywatnymi o dobrej woli, chęci dojścia do kompromisu i generalnie o tym, że uważa unię za wartość. Zrozumiałbym nawet, gdyby było to do czegokolwiek potrzebne – żeby np. osiągnąć jakieś lepsze warunki, wytargować cokolwiek więcej. Ale tak nie było.
> Oho, Towarzyszka robi SZITTESTY i woła o komplementy xD

Rze co.

Od komplementowania mnie mam Akrypę, jako jedyna mnie lubi (bo wszystkich lubi).

> Niby mikronacje to gra (inb4 usuńtooooo) polityczna i normalnym jest robienie machlojek, przekrętów, targów itp., ale uraz trzymam

Trzymanie grunge’a też jest normalne.
Widzę, że nastąpiła dziś Wandejska inwazja (aż 1 towarzyszki i jednego towarzysza) na Bialenińską ziemie.

>jako jedyna mnie lubi (bo wszystkich lubi).

Wielu można mieć przyjaciół, sporo można mieć towarzyszów ale Towarzyszka Polyna jest jedna.

>Od komplementowania mnie mam Akrypę

O jaka miła, słodka i taka towarzyska Towarzyszka Polyna - taka fajna. *wyciąga policyjną pałę i lekko ale tak by było czuć, finezyjnie, wali pałą w plecy po czym oddala się z miejsca zdarzenia w pojeździe Strażników Rewolucji*
(-)Akrypa Ali Shariati, Imanka Zielonego Kościoła, Teutonka, Postheglistka i Cyrenejka
[Obrazek: db2png_qaqehaq.png]

> wyciąga policyjną pałę i lekko ale tak by było czuć, finezyjnie, wali pałą w plecy

No wreszcie, myślałam że w końcu nigdy mnie nie spałujesz <333333333333333333333.
>Od komplementowania mnie mam Akrypę, jako jedyna mnie lubi (bo wszystkich lubi).

Akrypa to jest od BARDZO LUBIENIA, a tak normalnie lubić, to wiele osób was lubi ^_^
Ale już dość tego CIEPŁEGO I PUCHATEGO, bo się czuję jak w pieprzonym CZARNOLESIE ery CALLISTO. Uh.

>Widzę, że nastąpiła dziś Wandejska inwazja (aż 1 towarzyszki i jednego towarzysza) na Bialenińską ziemie.

Nadrabiam tu zaległości głównie jak się wątek z linkiem na LDMW pojawi xD
> Akrypa to jest od BARDZO LUBIENIA, a tak normalnie lubić, to wiele osób was lubi ^_^

Czyli kto?

Bo ja zawsze miałam wrażenie że jestem trochę jak Hillary Clinton… tylko czekaj, czekaj, ja przynajmniej potrafię wygrać wybory prezydenckie xD.
No choćby ja, c'nie. Za innych się nie będę podpisywał, ale też zapewniam, że jedyny nie jestem.
Ja też towarzyszkę bardzo lubię. Nie rozumiem tylko dlaczego Wandystan przejął mój wątek wyborczy. Może chcecie sobie zrekompensować to, że nie macie obywatelstwa i na mnie nie zagłosowaliście?
Nie mam nic przeciwko wątkom ogólnotematycznym, może założycie Bar Mleczny "U Polyny"?
Ledwo wpadłem w gości i już narobiłem bydła. Ehhh, tak się kończy zabieranie mandragorów na wycieczki zagraniczne, niewychowane to, rozpuszczone...
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • AndrzejSwarzewski

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości