• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Święto Patrona już wkrótce!
#1
1 września zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Święto Patrona Republiki Bialeńskiej. Dla nowych obywateli dodam, że Patronem nazywamy Muammara Kaddafiego. Poczytanie o tej postaci jest wręcz obowiązkowe dla wszystkich, którzy nie wiedzą o nim zbyt dużo. Przeczytanie "Zielonej książki" również się przyda dla zrozumienia, jakimi ideałami kierowali się Powstańcy Marcowi w marcu 2012 roku.
Tegoroczne Święto Patrona będzie wyjątkowe, bowiem obchodzić będziemy okrągła 50. rocznicę rewolucji libijskiej. Jak będziemy świętować? Chciałbym, żeby każdy aktywny Bialeńczyk w jakiś sposób dołączył się do obchodów. Centralne obchody wraz nadaniami folwarków lennych odbędą się w Bengazi, tam też zapraszam wszystkich serdecznie. 
Zachęcam do zgłaszania propozycji i deklarowania się, co zrobicie z okazji Święta Patrona. Smile

Dla zainteresowanych link do Zielonej książki: web.archive.org/web/20121102015616/trzeciswiat.files.wordpress.com/2011/12/muammar-al-kaddafi-zielona-ksiazka.pdf
I, głównie dla nowych przybyszów, wielokrotnie wstawiana już piosenka z klimatycznym teledyskiem:
#2
Jako MSW i Obywatel na pewno przybędę. Może jakaś mowa? Nagrody (zorganizuje jakiś konkurs). Obchody na discordzie czy forum?
#3
Z zebraniem ludzi na discordzie przeważnie jest u nas problem. Każdemu pasuje inna godzina, niektórym się nie chce. Bezpieczniej będzie na forum.
Konkurs to dobry pomysł. Jeśli wymyśli Pan coś, w czym weźmie udział chociaż 5 osób, to dla zwycięzcy w ramach nagrody mogę przeznaczyć dodatkowy folwark. Może jakaś krótka forma literacka? Albo coś, co by się przydało, czyli opisanie jakiejś umieszczonej na mapie miejscowości, która dotąd nie doczekała się opracowania?
Jak myślicie, czy powinniśmy zaprosić kogoś z zagranicy? Czy może z tym poczekamy do 15 listopada (6. rocznica RB)?
#4
Czytasz mi w myślach.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości