• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs MSW z okazji Święta Patrona
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłasza konkurs na najlepszą opowieść o naszym patronie lub miejscowości nigdy nie opisywanej.
Warunkami są:
- minimum 10 zdań.
- co najmniej 2 zdjęcia.

Czas: do 31 sierpnia 2019
Opowieści przesyłać przez PW do Łukasza Roberta, inne zostaną odrzucone. Raczej nie będę odpowiadał, ale każda nadesłana jest akceptowana.

W skład jury wchodzi Prezydent Andrzej Swarzewski, Minister Spraw Wewnętrznych Łukasz Robert, Sekretarz Stanu ds. Dziedzictwa Narodowego Joahim von Ribentrop.

Nagroda: 
1 miejsce - 5 folwarków i 10 000 BLN
2 miejsce - 2 folwarki i 5 000 BLN
3 miejsce - 4 000 BLN
Pozostałe miejsca - 1 000 BLN
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
No z tymi folwarkami to się tak nie rozpędzajmy, bo 5 folwarków to w ostatnim czasie było przyznawane za ok. półtora miesiąca ciężkiej pracy. Jak pisałem, 1 folwark dla zwycięzcy.
Czy w związku z tym, że zostałem powołany do jury nie mogę wziąć udziału w konkursie? Szkoda, ale nawet poza konkursem napiszę opowieść o patronie (mam już pomysł). Smile
Będziesz mógł, ale będziesz musiał oddać głos wstrzymujący.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
Czy są jakieś zgłoszenia poza moim?
Na razie nie

KAMIL VERIOPIN
Szkoda. W sobotę ułożę listę nadań lennych, więc dziś i jutro jest ostatnia szansa, żeby jeszcze wykazać się aktywnością i jakimiś inicjatywami i zasłużyć na większą liczbę folwarków. Wink

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości