• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samoloty BLL "Air Bialenia"
#1
Bialeńskie Linie Lotnicze "Air Bialenia" eksploatują następujące typy samolotów:

1. RAT PH-747-400

Jest to duży czterosilnikowy samolot przeznaczony do połączeń lotniczych dalekodystansowych - o masie 400 ton, który może zabierać 416 (w konfiguracji stosowanej w BLL "Air Bialenia" - maksymalnie do 524) pasażerów i posiada zasięg do 14 tys. km. Ze względu na wymogi dotyczące pasa startowego samoloty te mogą operować tylko z niektórych lotnisk w RB (NBWO, NBBE i NBAB).

[Obrazek: LGiDzWe.jpg]

[Obrazek: FjPxCzw.jpg]

[Obrazek: 1gQbG8W.jpg]

Obecnie BLL "AB" dysponują 6 samolotami RAT PH-747-400.


2. RAT PM-737-800

Jest to samolot pasażerski średniej wielkości, przeznaczony do lotów na średnie dystanse, który jest stosowany zarówno w przypadkach połączeń krajowych, jak i bliższych tras zagranicznych. Samolot ma masę 81 ton, zabiera przeciętnie 170 pasażerów i może odbywać loty na odległość do 5400 km.

[Obrazek: GuaDh6v.jpg]

[Obrazek: 3jqgdp6.jpg]

Obecnie BLL "AB" dysponują 10 samolotami RAT PM-737-800.

3. RAT PL-700

RAT PL-700 to ekonomiczne samoloty pasażerskie przeznaczone do obsługi linii lokalnych. Są to niewielkie  70-miejscowe niewielkie samoloty komunikacyjne, masie 33 ton i zasięgu około 2600km.

[Obrazek: VaOPf8f.jpg]

[Obrazek: jF3A7Jo.jpg]

[Obrazek: rz7CUM2.jpg]

Obecnie BLL "AB" dysponują 18 samolotami RAT PH-700.

3. RAT C-7

RAT C-7 to samoloty transportowe dalekiego zasięgu, które mogą operować ze stosunkowo krótkich dróg startowych - mogą maksymalnie przewozić 77,5 tony ładunku oraz mają maksymalny zasięg 8200 km z ładunkiem 18 ton oraz 4200km z ładunkiem maksymalnym.


[Obrazek: XNkhVl4.jpg]

Obecnie BLL "AB" dysponują 4 samolotami RAT C-7.


Dodatkowo do celów promocji linii wykorzystywane są dwa małe samolot turystyczne, które latają do lokalnych aeroklubów i reklamują linie na różnego typu zlotach i imprezach lotniczych.


[Obrazek: Tuq7EYQ.jpg]
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
#2
KOMUNIKAT: Samoloty nie mogą wykonywać lotów ponieważ nie zostały zarejestrowane w BZCPP.

A po drugie: W jakim programie to robisz?

A po trzecie: Bezprawne używanie rejestracji na samolotach
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
#3
Samoloty mają numery z dawnych czasów... kiedy jeszcze instytucji, którą kierujesz nie było. Są obecnie eksploatowane na zasadzie praw nabytych. 

Lotnictwo w RB cywilne i wojskowe istniało lata przed Twoim pomysłem na BZCPP... i dalej funkcjonuje. Zapewne z czasem będziemy wszystko dostosowywać do nowego systemu, ale obecnie mamy coś w rodzaju okresu przejściowego. Część samolotów jest eksploatowana pod starymi numerami, a część już jest zarejestrowana pod nowymi. Sytuacja podobna do realowej wymiany numerów rejestracyjnych choćby na samochodach. Przez lata funkcjonowały równolegle nowe i stare. W mikroświecie czas biegnie szybciej, ale i tak pewnie do końca roku potrwa "przemalowywanie" maszyn używanych w RB od ponad 5 lat.

Jeśli chcesz możesz nadać tym maszynom nowe numery, ale trochę minie nim się pojawią nowe malowania. Można im nadać oznaczenia np. NB-ABXX. Gdzie X to litery kolejnych oznakować samolotów (NB-ABAA, NB-ABAB itd.).

Samoloty jednak istnieją i latają w RB od lat... Tak więc zaklinania rzeczywistości nie będzie, tylko dlatego, że wymyśliłeś BZCPP. Wchodzisz w istniejący świat wirtualny to pokombinuj jak się dostosować do naszej przeszłości.

Chcesz dowiedzieć się czegoś o RB, która istnieje od przełomu 2013/2014 to proponuję lekturę starego forum.

Jeśli chodzi o program to te maszyny są akurat z FSX... podobnie jak nasze lotnictwo wojskowe. Tyle, że mocno zmodowanego. A malowania się robi za pomocą Photoshopa i programu dodatkowego przekształcającego pliki w takie czytane przez symulatorek.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości