• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Organizacja Departamentu
Dzięki.
Mam takie pytanie, czy Wyspy Przyjaźni jeszcze funkcjonują? Ponad pół miesiąca bez jakiejkolwiek aktywności. Mam nadzieję, że to chwilowa zadyszka, a nie zarzucenie projektu.
Oczywiście, szykuję duże wydarzenie.
I jak z tym dużym wydarzeniem? Może ktoś inny powinien zająć się przez jakiś czas Wyspami Przyjaźni, jeżeli nie masz czasu? Na przykład Joachim.
JM prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Minister Spraw Zagranicznych,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego. 
Chyba będę musiał ruszyć z przewidzianym na Wyspach trzecim zakładem RAT - żeby choć trochę się tam działo...  Wink
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Nie wiem czy tędy droga. O ile w przypadku Dżamahiriji będę parł do powtarzania resuscytacji aż do skutku, to Departament nie zdążył wykształcić żadnej kultury, dopiero miał wyrazić jakiś klimat. Bo chyba nie na tym to polega, żeby władze centralne aktywizowały samorządy. Dajmy jeszcze trochę czasu Kamilowi na powrót do aktywności i zaktywizowanie DWP, poczekajmy czy może ktoś inny nie przedstawi koncepcji na Wyspy Przyjaźni... Ale jeśli będą mijać kolejne miesiące, a tu dalej będzie ciemno i pusto, to albo zrób tu sobie poligon, albo wcielmy te wyspy do Rzeszy i niech ktoś zasłużony sobie tu fajne lenno urządzi.
Ja myślę, że nie ma co czekać aż wypali w końcu mokry kapiszon, bo nie czeka się na coś, co nie może się wydarzyć. Na dniach złożę stosowny projekt.
Persona non grata w Księstwie Sieny i quasi-persona non grata w Konsulacie Sclavinii, Mister Bialenii roku 2018

Cytat:to albo zrób tu sobie poligon
Zmilitaryzowanie Wysp Przyjaźni? W zasadzie dlaczego nie... mogę nad tym pomyśleć.

Położenie jest ciekawe... Założenie tam dużej bazy wojskowej daje spore możliwości. Również współpracy międzynarodowej - bo to taki "niezatapialny lotniskowiec" nieźle położony, jeśli chodzi o współpracę w Nordacie.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Wyspy Przyjaźni trochę się obudziły, więc myślę, że powinniśmy wstrzymać się z anihilacją. Kluczem do trwalszej aktywizacji byłoby zapoczątkowanie długofalowych inicjatyw. Rolą Gubernatora jest wymyślenie czegoś chwytającego, ja sam nie mam żadnego dobrego pomysłu. Ale przydałoby się coś budującego klimat... Może cygarami zaczniecie handlować? xD

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości