• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Program wyborczy Ronona Dex.
= Program wyborczy kandydata do Parlamentu Ronona Dex =

Drodzy Rodacy!

W poprzedniej kadencji Parlamentu osiągnęliśmy wspólnie założone cele, jakimi była obrona niepodległości i odzyskanie niezależności Naszego Kraju. Kolejna kadencja to kolejne wyzwania, bo Bialenia stała się niezależna, ale teraz musimy ją odbudować i przywrócić w pełni do funkcjonowania.

Moje cele na najbliższą kadencję:

1/ Utrzymanie stabilności Państwa.
2/ Dalsze prace nad usystematyzowaniem i uaktualnieniem naszego prawodawstwa.
3/ Nawiązywanie jak najlepszych stosunków z innymi państwami mikroświata.

Natomiast pozostałe cele jakie sobie wyznaczam na najbliższy czas to przede wszystkim odbudowa na stronie głównej naszej infrastruktury. Chciałbym aby za jakiś czas przybyszom do naszego kraju i odwiedzającym nas  gościom z zaprzyjaźnionych państw można było pokazać Republikę Bialeńską w całej okazałości.

Dodatkowym celem politycznym, jaki mam zamiar zrealizować w trakcie najbliższej kadencji to reaktywacja  partii, którą swego czasu założyłem wraz z Maciejem Kamińskim czyli Bialeńskiej Partii Demokratycznej. Partii, której zawsze głównym celem było dobro naszego kraju oraz jego systemu wartości czyli republikańskiego ustroju. Uczciwie więc uprzedzam - startuję na chwilę obecną jako kandydat niezależny, ale głosując na mnie w zasadzie oddajecie głos na przyszłą, reaktywowaną Bialeńską Partię Demokratyczną.

Mój program w słowach jest krótki, ale pod tymi niewieloma zdaniami kryje się ogrom pracy, który musimy wykonać by Nasz Kraj ponownie znalazł się na poczesnym miejscu w mikroświecie.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości