• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czasowa dymisja
#1
Cytat:
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]

Wolnograd, 2 września 2019 roku

Towarzyszu Prezydencie,

z uwagi na czasowe trudności natury realowej proszę o przyjęcie mojej dymisji ze sprawowanej przeze mnie funkcji Lwa Wolnogradu. Oświadczam także, że zrzekam się mandatu posła Parlamentu Republiki Bialeńskiej XLIII kadencji.

Z monarchosocjalistycznym pozdrowieniem,

[Obrazek: thumb_85_17_06_19_6_28_41.png]
 


Moi Drodzy,

mam świadomość, że moja dymisja jest rzeczą nagłą i może stanowić rozczarowanie dla niektórych Mieszkańców Bialenii, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem. Wszystkim Wam jestem w związku z tym winien przeprosiny. Jestem jednak zmuszony na okres około miesiąca mocno ograniczyć moją działalność wirtualną. Czynię tak z uwagi na realowe okoliczności naukowe: konieczność nadrobienia pewnych zaległości w ramach studiów i kilka innych tego typu spraw, które stanowią dla mnie w tym momencie priorytet. Być może uda mi się uporać z trudnościami wcześniej, co umożliwi mi szybszy powrót do stałej aktywności w mikronacjach. Nie chcę jednak być nieuczciwy i wolę powiedzieć wprost, że mój passus potrwa po prostu do końca września.

Liczę na Wasze zrozumienie.
prof. net. dr h. c. lic. generalissimus
Ametyst z rodu Faradobusów
Minister ds. Zagranicznych Republiki Bialeńskiej, 
Nieustająco Bardzo Wspaniały Król Hirschbergii i Weerlandu,
Lew Wolnogradu, Kedyw Faradobaju, Bojar Jaruzelimy Etc.
[Obrazek: thumb_85_11_07_19_7_19_34.png]
#2
Czcigodny Lwie,
Z przykrością przeczytałem ten list. Życzę pomyślnego rozwiązania wszystkich problemów realnego. Będziemy czekać cierpliwie na powrót.
Jeszcze dziś podejmę adekwatne działania w związku z wyborem nowego Lwa Wolnogradu oraz uzupełnieniem składu Parlamentu.
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości