• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konkurs - oferta
Witam,

Chciałbym ogłosić konkurs na logo Instytutu Pracy. Logo powinno uwzględniać zadania jake pełni Instytut Pracy.

Czas trwania - 15.04.2019 r. 

Zapraszam do zgłaszania się z pracami, 

(-) Jan Kaniewski, inspektor Instytutu Pracy
Niestety z tego, co mogę dojrzeć powyżej, termin wzięcia udziału w konkursie minął; nie zmienia to jednak faktu, iż chciałbym wziąć udział. Mam nadzieję, że Pan Inspektor zrozumie, sytuacja tutaj jest inna, dopiero co przybyłem, a z tego, co można zauważyć, nikt w terminie nie podjął się wykonania tego zadania. Dlatego też poniżej chciałbym przedstawić mój projekt logotypu Instytutu Pracy – w czterech wersjach, do wyboru, do koloru, dlatego, iż uznaję swe gusta za zawodne; niechaj decyzję o wyborze podejmie zatem już inna osoba.

Otwarcie konkretnej wersji w nowej karcie powoduje ukazanie się jej w całej okazałości.

[Obrazek: TP3WTFk.png]   [Obrazek: jxw3gI4.png]   [Obrazek: 1yPqmmW.png]   [Obrazek: oY5O3PV.png]
Postanawiamy o wydłużeniu czasu trwania konkursu do 1 maja 2019r. Ogłoszenie wyników nastąpi w trakcie pierwszomajowego Święta Pracy.
Za najciekawszą uważam pracę nr.4 (tą na dole). Gratuluje i życzę dalszych sukcesów.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości