• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o lenno
Ponieważ tow. Swarzewski mnie zachęcał (tak, zauważyłam…), poproszę o nadanie mi lenna o nazwie Santa Valentina i następujących granicach:

[Obrazek: rzsujm.png]

Sęk ju from de literal mountain.
Mały kwadrat I 088 - 13 067 - brak zastrzeżeń ze strony "służby kartograficznej". Teren wolny, w górach i całkowicie niezagospodarowany.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
Nadaję tow. Polynie w lenno Santa Valentinę, której terytorium zostało określone na przedstawionej we wniosku mapie.
P.S. Ignorowanie krzykopudełka ma jakieś uzasadnienie ideologiczne?
Mapkę w odpowiedniej skali do zagospodarowania terenu wykonam po powrocie z urlopu, gdy będę mial dostęp do komputera.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> Ignorowanie krzykopudełka ma jakieś uzasadnienie ideologiczne?

Techniczne + nie zaglądam tam często.
To w jakiś alternatywny sposób przeglądasz forum? U mnie jest w takim miejscu, że widzę je w pierwszej kolejności. Dopiero po nim przeglądam ostatnie posty.
ja też
Gdyby Maciej był dalej Prezesem Policji Krajowej, to już by Cię rozstrzelał za brak kropek i zaczynanie zdania małą literą. Nie mówiąc już o edytowaniu Twoich postów na czerwono. Chyba zgłoszę się na policjanta i też zacznę tak robić. Wink
Sorry, pisałem z telefonu.
> To w jakiś alternatywny sposób przeglądasz forum?

‘Pokaż dzisiejsze posty’ → down↑up → X

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości