• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezydentka Polyna rodziela się na dwie
ŻÓŁKIEW, 9 WRZEŚNIA 2019 — Wczoraj wieczorem, prezydentka Wandystanu Polyna poddała się w nielegalnej klinice im. dr. Nelsona Mengele w Żółkwi rewolucyjnemu, ale też potencjalnie niebezpiecznemu zabiegowi bifurkacji osobowości za pomocą zardzewiałego noża.

Bifurkacja osobowości tworzy z jednej mikronacyjnej persony dwie całkowicie odrębne osoby, związane ze sobą jedynie wspólnymi myślami i wspomnieniami.

„Bifurkacja pozwoliła mi na wyzwolenie się ze wszystkich wcześniejszych zobowiązań i innych rzeczy które mnie wiążą w mojej mikronacyjnej egzystencji”, powiedziała po zabiegu Polyna β, osoba wtórna powstała w procesie bifurkacji.

Jest spodziewane, że Polyna α powróci w najbliższym czasie do Mandragoratu Wandystanu aby wypełniać swoje obowiązki prezydenckie, podczas gdy Polyna β pozostanie w Bialenii aby ułożyć sobie tutaj swoje życie na nowo. ∎
Uuuuu, transhumanizm.
[Obrazek: aleksandr-dugin-e4378fc9-398f-46e6-9a6b-...ze-750.jpg]
Niemniej, czasem cel uświęca środki i jeśli ma to sprawić, że Polyna β będzie mogła zaangażować się w bialeńskie życie, to klinika dra Mengele (pochodzi ze Scholandii czy Suderlandu?) otrzyma dofinansowanie z budżetu państwa.
> Uuuuu, transhumanizm

Co jest w tym transhumanistycznego?

> dra Mengele (pochodzi ze Scholandii czy Suderlandu?)

¯\_(ツ)_/¯
Podział jednej osoby na dwie jest chyba jakimś wykroczeniem poza naturę ludzką.
> Podział jednej osoby na dwie jest chyba jakimś wykroczeniem poza naturę ludzką.

A tam, człowiek akurat z natury jest dwulicowy :>.
"Podział jednej osoby na dwie jest chyba jakimś wykroczeniem poza naturę ludzką."

Powiedz to Voldemortowi!
> Powiedz to Voldemortowi!

[Obrazek: FwXkWd8.jpg]
Właśnie zdałam sobie sprawę, że gdyby moja kopia nie chciała tak bardzo do Bialenii, to mogłybyśmy wkrzesić urzędy mandragorskie w Wandystanie i je razem obsadzić. Tylko która z nas byłaby mandragorką socjogramu, a która jutrzenki, hmmmmm.

Mogłabyś nie używać mojego konta w Bialenii do pisania jako Polyna α? Sękju fram ze mątejn.

> Mogłabyś nie używać mojego konta w Bialenii do pisania jako Polyna α?

Właściwie to jest to MOJE konto którego JA ci pozwalam używać. Może ty załóż sobie swoje, tylko uważaj żeby cię nie wsadzili potem za kloning xD.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości