• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapa Nordaty [Wątek roboczy]
W związku z planowanym przystąpieniem do wykonania map Nordaty, Bialeńskie Biuro Kartograficzne zwraca się z prośbą o umieszczanie tutaj linków do wszelkich znanych map Nordaty... lub obejmujących Nordatę - bez wględu na ich jakość.

Prosiłbym też o umieszczanie tutaj przydatnych linków do informacji o geografii Nordaty.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Przewodniczący Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: UGrVBjc.png] [Obrazek: YF1wTjf.png]
Czy już wróciłeś z urlopu i możemy wrócić do naszych rozmów?
Jeszcze nie... z telefonu na plaży piszę. Wracam juteo wieczorem czyli od piątku będę normalnie przy kompie. Ale skoro dostałem polecenie od Prezydenta dot. wykonania map naszego kontynentu to szukam informacji potrzebnych do pracy.

Jeżeli jednak chcesz to załóż kokejny wątek w tym temacie. Sama praca nad mapami to jedno, ale i tak trzeba najpierw zebrać informacje do tego potrzebne.

W kwestii nazw geograficznych w Suderlandzie prowadzimy pewną ważną, jak widze dla tej mapy debatę.
Norbert Byfyj - Obywatel Republiki Suderlandu
Dysponuję mapą Magnifikatu (konkretnie naniesieniem na mapę Waksmana), załącznik wrzucę popołudniu. Nie mogę jej znaleźć na ichnim, ale prezydent wysłał mi na discordzie. Voxland umieścił się na wyspie Wurstlandii. Trzeba jeszcze sprawdzić, co się wydarzyło w Ardemii, bo jakiś podział terytorium ponoć jest (to chyba też Nordata?).
Andrzeju na starym forum jest mapa Nordaty z KIK... zerknij na nią, jesteś bardziej obyty z zagranicą - czy można ją przyjąć, że lądy są aktualne?

Jeśli chodzi o elementy Sunderlandu na Nordacie to bardziej interesują mnie wnioski niż sama debata. Kwestie nazw itd. są Waszą sprawą wewnętrzną - ja naniosę na mapę finalne Wasze ustalenia.

Tak, Voxland zajmię tę wyspę nad Bialenią.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Dyrektor Flex Medycyna, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.
[Obrazek: 617359.png]

[Obrazek: IcBdnWs.png]
Proszę w takim razie o jakieś info nt. geografii oraz nazwy i położenie głównych miast. Może być "byle jak"... bylebym się rozeznał.

uhu, jeszcze nie mamy Smile
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Dyrektor Flex Medycyna, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.
[Obrazek: 617359.png]

[Obrazek: IcBdnWs.png]
Przysiądę dziś do tego, poprzeglądam fora, rozpytam się i stworzę listę moich propozycji do mapy.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości