• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkrótce wybory
A, ja idę z programem BiW jak coś.
Prezes Bialeńskiego Zarządu Cywilnej Przestrzeni Powietrznej, Przewodniczący Partii Bialenia i Wolność, Minister Spraw Wewnętrznych.

KAMIL VERIOPIN
> Byłaby "sraczka" gdyby Parlament takie głupoty przyjmował i przegłosowywał

Na przykład taką głupotę jak ustawa o Instytucie Pracy, gdzie najwidoczniej konieczne było stworzenie biurokratycznych stanowisk i rejestrów tak naprawdę tylko po to, żeby utworzyć dział na forum? – bo właśnie tylko tym ten cały „Instytut Pracy” jest. A ta ustawa została nie dość że przyjęta, to jeszcze prawie jednogłośnie i bez żadnej debaty.
No cóż, celem tej ustawy było tak naprawdę wyjście na przeciw towarzyszowi Kaniewskiemu. Chciał Instytut i go dostał. Liczyliśmy, że ma na niego jakiś pomysł. Może i miał, ale motywacji do zrealizowania już na pewno zabrakło. Można oczywiście potępiać tworzenie instytucji dla jednej osoby, ale wiele instytucji w Bialenii (i nie tylko) opartych jest o konkretną osobę. Wraz z aktywnością jednej osoby przeważnie znika inicjatywa. Teraz Instytut Pracy można zlikwidować.

Łukaszu, deklarację o programie należy składać w odpowiednim wątku (w zgłoszeniach).
No cóż Alijo... czasem trafiają się chybione pomysły. Kaniewski z racji przeszłych działań w RB dostał szansę i (niestety jak zwykle w jego przypadku) skończyło się na pomyśle i opuszczeniu kraju. 

Ale spostrzeżenie słuszne... przyznam, że całkowicie o tym zapomniałem, a ustawy "martwe" należy likwidować. Jak będę przy kompie to złożę stosowny wniosek do Parlementu.
PREZYDENT REPUBLIKI BIALEŃSKIEJ
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Wielki Kniaź - posiadacz lenna Razorno
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> No cóż, celem tej ustawy było tak naprawdę wyjście na przeciw towarzyszowi Kaniewskiemu.

Czyli przyjęto specjalną ustawę tylko po to, żeby zrealizować brainfarta jednej osoby. Super.

Oczywiście nie mam nic do brainfartów, sama często coś tworzyłam i szybko porzucałam bo uznałam że to nie ma sensu albo nie mam pomysłów. Tyle że ustawy powinny raczej tworzyć ogólny framework w ramach którego można realizować swoje brainfarty, a nie być specyficzne dla jednego konkretnego brainfarta.
Masz generalnie rację. Ale towarzysz Kaniewski to towarzysz Kaniewski. Wink
To co, dasz się skusić na start w wyborach? Ali już zgłosił samodzielny start, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś zrobiła to samo. Na koalicje przyjdzie czas po wyborach.
> Masz generalnie rację. Ale towarzysz Kaniewski to towarzysz Kaniewski.

To nie Kaniewski głosował za tym w parlamencie.

> To co, dasz się skusić na start w wyborach?

Mam ZTCP jeszcze ponad tydzień na decyzję, ale na razie moja odpowiedź brzmi: nie – dlatego że nie mam żadnego programu.
> To nie Kaniewski głosował za tym w parlamencie.
Ale on ma pewne specjalne względy. Smile Z resztą ten instytut to nie tak dużo, bo z powodu chwilowej fanaberii już w tym kraju były samorządy tworzone. Jeśli ryzyko związane z jakąś inicjatywą jest zerowe (ewentualnie trzeba będzie wycofać się z niepotrzebnej ustawy), a jest szansa na to, że ktoś znajdzie swoje miejsce, to warto spróbować. Natomiast rzeczywiście nie są do tego potrzebne ustawy, tutaj masz rację, a ja biję się w pierś za poparcie ustawy o IP.
Instytut Pracy pojawia się zawsze, gdy pojawia się Kaniewski w Bialenii.
To taki nierozłączny element. Tongue
dr net prawa Hewret von Thorn
Senior Domu von Thorn
Książę monderski
Za 3 tygodnie kolejne wybory. Obecny Parlament jest pewnym zawodem. Było sporo kandydatów, wybory wyglądały obiecująco, a teraz nie dzieje się nic i jest problem, żeby wszyscy zagłosowali. Czas na wybór aktywnych posłów, nawet kosztem doświadczenia/rozsądku, najwyżej będą tarcia.
Ja też wystartuję, w ramach listy BPD, ale też z własnym programem.
Jego Magnificencja prof. zw. dr hab. dhc. Andrzej Swarzewski,
Rektor Uniwersytetu Bialeńskiego.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości