• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bialenia Forum Tips&Tricks
Używanie bialeńskiego forum staje się o wiele mniej wkurwiające jeżeli odznaczy się w ustawieniach opcję „Pokaż strony przekierowujące”.

Swoją drogą, nigdy się nie spodziewałam że gdzieś znajdę jeszcze gorszy silnik forum niż klasyczne phpBB, ale życie mnie ciągle zaskakuje.
[-] 1 użytkownik podziękował za ten post:
  • Kamil Veriopin
A co Ci nie pasuje w naszym forum? Pytam serio, bo ja się przyzwyczaiłem.
Ja również.
> A co Ci nie pasuje w naszym forum?

Chociażby to, że nawet przy włączynym JS nie znalazłam żadnej funkcji typu „odpowiedz z cytatem”. Brak funkcji „pokaż nieprzeczytane posty”, a jedynie „dzisiejsze” – bezużyteczne po kilkudniowej nieobecności. Nieresponsywny layout który uniemożliwia wygodne korzystanie ze strony z komórki.

Przynajmniej te wkurwiające przekierowania dało się wyłączyć.
Proszę nie przeklinac, bo wezwiemy Bajtusia
> Proszę nie przeklinac, bo wezwiemy Bajtusia

Sio do Sarmacji.
Tam siedzę w więzieniu do końca roku, a może i dłużej
> Tam siedzę w więzieniu do końca roku, a może i dłużej

Widzę że towarzysz doznał już Real Sarmatia Experience™.
Zgodzę się co do braku cytatów - choć to nie problem, można je wstawić bez problemu np.:

ʿĀlija zawdżat Akrypa napisał(a):nie znalazłam żadnej funkcji typu „odpowiedz z cytatem”.

Brak załączników też mnie denerwuje trochę, bo trzeba korzystać z zewnętrznego hostingu. Bajtuś będzie miał czas to popoprawia.

Nie zgodzę się co do jakiś problemów z korzystania z forum za pomocą telefonu... często to robię, na wyjazdach urlopowych pisałem z telefonu (nawet projekt ustawy), z roboty zaglądam i coś czasem napiszę i nie ma żadnych problemów.
Marszałek Wielki Ronon Dex
Dowódca Sił Zbrojnych Republiki Bialeńskiej
Minister Spraw Wewnętrznych
Par - posiadacz lenna Razorno, burmistrz Wolnego Miasta Lisewa, Zarządca lenna Lisendorff
Członek Bialeńskiej Partii Demokratycznej

[Obrazek: 3_15_10_19_11_09_12.png]
> choć to nie problem, można je wstawić bez problemu

Nie każdemu się chce wklepywać pełen BBCode.

Zresztą bibikod to i tak totalny szatan, i tylko dlatego większość forów go używa bo większość forów go używa.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości